УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
Павел Нусс
Павел Нусс
Политический аналитик

Блог | Путін згортає військову кампанію на сході?

Путін згортає військову кампанію на сході?

Все вказує на те, що сторони конфлікту на сході України прийшли до спільного тимчасового рішення про встановлення особливого режиму на тих територіях, які знаходяться під контролем вмотивованих Росією терористів. На мою думку, розглядається ймовірність згортання Путіним військової кампанії на сході України під тиском санкцій та внутрішнього російського капіталу, фінансово-економічних негативних показників, але прогнозувати дії Путіна на сьогодні не зможе жодний найпотужніший аналітичний офіс. Але ймовірність миру існує, тому Україною та нашими союзниками було прийнято рішення використати час для посилення своїх позицій в майбутніх переговорах з Москвою.

Видео дня

Читайте:Путин рассматривает возможность сворачивания военной кампании на Донбассе - аналитик

Хочу наголосити, що ці стратегічні рішення далекі від мирного контакту, але необхідні для створення умов політичного діалогу з Росією в широкому форматі за участю США з одного боку, та недопущення інституалізації "ДНР" та "ЛНР" з іншого, аби уникнути негативного сценарію розвитку подій такого, як заморожування конфлікту. Мова йде про рішення РНБО з тимчасово накладеним грифом секретності. Аналітик ставить під сумнів можливість переконати Кремль в дотриманні мінського протоколу, але на позицію Москви можуть вплинути додаткові економічні фактори, маючи на увазі введення додаткових санкцій або посилення діючих.

Читайте: Через год от поддержки Путина в России не останется и следа - Немцов

Про яку "особливу зону" йде мова. Режим можна порівняти з часткової блокадою конфліктної зони, аби дистанціювати озброєні формування від впливу на політичний процес.

Рішення, які були прийняті на нараді військово-політичного керівництва України вказують на те, що в умовах загрози військового наступу з боку російської армії, влада діє виважено, та намагається контролювати ситуацію і втримати загальносуспільну адекватність. І в жодному разі не можна критикувати такий орган як РНБО за відсутність публічної інформації щодо окремих прийнятих рішень, адже вони перестають бути ефективними, коли стають доступними широкому загалу.

Читайте: Участникам истерии сейчас должно быть стыдно

На завершення, хочу акцентувати увагу на інформаційній складовій. Радить звернути увагу на заяву екс-командувача терористів на Донбасі Ігоря Стрєлкова-Гіркіна, який сьогодні вночі визнав провальною операцію "Новоросія", тому ймовірне згортання Путіним військової кампанії на сході України.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...