В "ЛНР" назріває транспортний колапс

21.2т

За інформацією аналітичного відділу ГІ "Права Справа" маршрутна мережа ЛНР складається з 452 автобусних маршрутів,які обслуговують 629 автобусів.

Для порівняння варто згадати,що за часів України на ці маршрути виїжджало більше 900 автобусів.

В цілому, до війни, по Луганську налічувався 51 маршрут громадського транспорту. На сьогоднішній день 9 з них закриті, оскільки не вистачає автобусів для їх обслуговування. Щодня,на міські маршрути, до окупації українських територій, виїжджало 700 автобусів. Сьогодні їх кількість зменшилась більш ніж наполовину - до 330.

Причини цьому - у високих цінах на паливно-мастильні матеріали та автозапчастини,а також відсутність грошей у населення, внаслідок чого обсяг перевезень значно зменшився.

Щоб уникнути зникнення транспорту з міських і міжміських маршрутів, окупаційна адміністрація зважилася на "державний крок" - скасували пільги для соціальних категорій і оголосили про подорожчання проїзду.

Заступник "міністра інфраструктури і транспорту ЛНР Когут "порадував" луганчан тим, що вартість проїзду в міських маршрутках економічно не обґрунтована. "Більшість перевізників – приватні підприємці, які працюють на самофінансуванні. Абсолютно всі витрати вони покривають за рахунок власних, зароблених на перевезенні пасажирів грошей. Сьогодні, як ніколи раніше, необхідний перегляд тарифів", - заявив "заступник міністра інфраструктури і транспорту ЛНР".

За його словами,вже працює спеціальна комісія,головним завданням якої є "економічне" обґрунтування підвищення вартості проїзду. Глава окупаційної адміністрації м. Луганськ Маноліс Пілавов додав: "Неправильно думати, що ми зможемо і автобуси зберегти, і вартість проїзду залишити незмінною". Він упевнений - якщо сьогодні не відбудеться підвищення тарифу, то втримати міський транспорт у місцевої "влади" не вийде.

Фактично, паралізована робота "Луганськелектротранс" - заборгованість по зарплаті на 1 жовтня 2015 року по цьому підприємству становила понад 46 млн. руб, тільки за 9 місяців поточного року сума заборгованості -15 млн.578 тис. рублів. Підприємство заборгувало за спожиту,тільки в поточному році, електроенергію на суму 6 млн.264 тисячі рублів. Раніше оплата електроенергії здійснювалася за рахунок субвенцій, однак тепер, коли владу в місті захопили бойовики, ні про які субвенціїї з держбюджету, не може бути й мови.

Подальше зубожіння населення самопроголошеної республіки і транспортний колапс-це ті реалії, з якими зіткнулися мої краяни на тимчасово окупованих територіях Луганщини.

Читайте все новости по теме "Экономический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги