Тарогороскоп на тиждень: від нас вимагатимуть гроші

46

Овен (21.03 – 20.04)

Цього тижня до вас приходять гроші – у цілком пристойній кількості. Хоч це і буде пов’язано із чималими зусиллями, які вам доведеться докласти, проте це допоможе вам вийти з глухого кута.

Тілець (21.04 – 20.05)

Все тихо і спокійно, все стабільно і непорушно: грошей вистачає, близькі підтримують, є насолода від життя і спілкування. От тільки є небезпека, що все це досить скоро набридне…

Близнюки (21.05 – 21.06)

Надзвичайно вдалий тиждень в план фінансового благополуччя – гроші нині надходять звідусіль і ви насолоджуєтесь матеріальним достатком та увагою представників (чи представниць) протилежної статі.

Рак (22.06 – 22.07)

В вашому житті вже закладено надійну основу для щастя і благополуччя, тому зараз час подумати над тим, як цю основу примножити. А зробити це варто, вирушивши на пошук нових шляхв.

Лев (23.07 – 23.08)

Дуже напружений робочий тиждень принесе вам продуктивну співпрацю з колегами і визнання вас як фахівця високого рівня. От тільки нині ви дуже залежні від роботи, подумайте, як можна знизити цю залежність.

Діва (24.08 – 22.09)

Настає вдалий період для вирішення особистих справ. І якщо ви ще не визначилися із тим, хто для вас найважливіший у житті, окрім вас – прийміть відповідне рішення.

Терези (23.09 – 23.10)

Обставини і люди навколо вас вимагатимуть від вас рішучих слів і дій, проте вам не варто ані говорити щось різке, ані робити поспішні кроки. Для вас нині буде більш продуктивним період очікування.

Скорпіон (24.10 – 22.11)

Вже дмухнув у ваш бік вітер змін. Вам додаватиме натхнення радість ризику та віра в себе – ви твердо переконані в тому, що вийдете на новий життєвий виток переможцем.

Стрілець (23.11 – 21.12)

Після деякої мінорної паузи ви побачите новий сенс у житті, активніше включитесь в роботу, здобудете нові потрібні вам навички. І настане дуже вдалий період, коли до вас буде прихильним увесь всесвіт.

Козеріг (22.12 – 20.01)

Можливо, ви занадто ретельно оберігаєте своє серце від нових потрясінь. Ваша пересторога цілком зрозуміла – колись було боляче від сердечних мук. Проте, на те воно і життя, аби пізнати все – і радощі, і муки…

Водолій (21.01 – 19.02)

Закон і порядок на вашому боці – хтось дуже впливовий клопотатиме за вас на найвищому рівні. Крім того, матимете кілька вигідних пропозицій з бізнесу, та і в особистому житті намічається прорив.

Риби (20.02 – 20.03)

Нині ви впевнені в собі, ваше серце відкрите назустріч успіху, тож можете сміливо бажати все, що захочете, бо зруйнується остання перешкода, що відділяє вас від цілковитої перемоги на усіх фронтах.

Прогноз для України

Необхідність трансформації для країни аж пищить – так потрібна, але страх перед змінами, перед невідомим, не дає можливості владі щось робити. У політиці – суцільне випускання пари – порожні розмови, проектування повітряних замків, але шалена скупість не дасть їх збудувати.

В економіці напружена ситуація, близька до краху – вимагатимуть від нас якісь гроші, які ми заплатити не в змозі. І тільки в міжнародних стосунках більш-менш все налагоджується – буде привід відзначити якусь важливу угоду і заспокоїтися.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги