Ганьба реформаторам, які ще нічого не створили, а вже чимало наруйнували

володимир козявкін

Друзі! Для мене точно є реформатором професор Володимир Ілліч Козявкін, який з нуля створив найсучаснішу клініку у Трускавці на 15 тис. кв. метрів, побудував 80% реабілітаційного центру на Арабатській Стрілці у Херсонській обл. на 45 тис. кв. метрів (за приватні майже 40 млн $, які заробив на закордонних пацієнтах і не вивів з України ), забезпечив робочими місцями майже тисячу громадян, був найбільшим платником податків серед медичних закладів до війни, є символом і світочем української реабілітації та визнаним світовим авторитетом, за досвідом якого приїздять з усього світу у тому числі і США.

Видео дня

Для мене точно не є реформаторами так звані "пінгвіни" з команди Уляни Супрун, які ще нічого не створили, а вже чимало наруйнували.

Багато розуму не треба, щоб авторитетного світового академіка Козявкіна замінити на людину із власного оточення.

Ганьба! При чому, зробили це як злодії , тоді коли професор був на міжнародній конференції . Духу не хватило запросити і в очі подивитись. Прошу про це максимально інформувати суспільство!

Ганьба реформаторам, які ще нічого не створили, а вже чимало наруйнували

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...