Ми, які вийшли на Майдан задля Революції гідності, ми, які у добровольчих батальйонах, голодні і мало озброєні, зупинили путінську окупаційну навалу, ми, які з останніх копійок ремонтуємо, одягаємо і годуємо добровольчі батальйони і підрозділи української армії.

Сьогодні ми вимушені стояти і тут, під стінами Національного банку України, захищаючи свої права на достойне життя, на свої оселі, на майбутнє своїх дітей.

За 43 дні, відколи почався Рух Фінансовий майдан і створив свій осередок під сірими стінами НБУ, ми, іпотечні позичальники, встигли побачити, пережити і подолати багато перешкод на своєму шляху. Це і морозні, і дощові ночі, це і побиття наших активістів 26 лютого до цього часу не встановленим підрозділом правоохоронців, це безліч провокацій, спроб підкупу, шантажу.

Це був воістину важкий шлях…

Та ми витримали! Адже всі ці тяжкі місяці, поруч завжди були ті, кому не байдужа чужа біда, і ця підтримка нас об'єднала, зробила ще сильнішими у досягненні своєї мети…

Завдяки зусиллям сотень людей з усіх куточків України, які стали пліч-о-пліч проти сваволі банків, відбулося активне спілкування з представниками політичних партій, народними депутатами України, підготовка звернень, пропозицій, проектів рішень з наших питань.

Ще трохи витримки, і ми отримаємо результат - прийняття закону!

Сьогодні, 6 квітнями, розпочався найвідповідальніший етап нашої акції – Руху Фінансового Майдану, адже сьогодні вже відбулася Погоджувальна Рада, на якій депутати Луценко та Рибалка внесли пропозиції щодо внесення законопроекту 1558-1 у порядок денний роботи сесійного тижня Верховної Ради. Ми маємо докласти максимум зусиль, щоб голосування пройшло 7-го або 8-го квітня. Ці дні (з 6-го квітня) під стінами Верховної Ради вдень і вночі буде тривати наша акція!!!

Під час акції діють правила - ніяких силових, агресивних або провокаційних дій. Не буде ніяких інших банерів і плакатів, тільки ті, що стосуються нашого закону.

Тепер від нас залежить – чи підтримають депутати своїх виборців, чи ні. Нам необхідно показати, що це треба всій Україні, всім позичальникам, а не тільки тим, хто приїжджає на ротацію під НБУ!

Наша сила - в нашій єдності!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги