УкрРус

Опозиція втрачає позиції

Ухвалення парламентською більшістю закону про державний бюджет, а також проведення протягом 5-10 хвилин низки інших контраверсійних законів, як то "про заочне правосуддя" говорить про повну імпотенцію опозиції. Трійця "Яценюк-Кличко-Тягнибок" явно не справляється зі складною функцією контролера влади.

Первинна функція опозиції – забезпечувати демократичний баланс у суспільстві, стримувати владу від небезпечних для країни кроків. Ще місяць-півтора тому об’єднані опозиціонери добивалися відставки Президента та проведення дочасних президентських виборів, але вся ця кампанія завершилася виключенням Анатолія Гриценка із фракції "Батьківщина", який не боявся критикувати застій та бездіяльність в лавах блоку. Гриценко пішов, але проблеми "трійці" залишились, і голосування за бюджет в черговий раз це підтверджує.

Традиційно влада настільки зухвала, наскільки їй це дозволяють опоненти. Коефіцієнт корисної дії опозиційної команди настільки низький, що його вистачає лише на підігрів власного рейтингу.

ОО потребує перевантаження. Потрібні нові особи, нові ідеї та інший – потужніший інтелектуальний потенціал. Інакше в країні змін так і не відбудеться.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Подписывайся на "Обозреватель" в Facebook Messenger, чтобы быть в курсе главных событий Украины и мира https://m.me/obozrevatel

Наши блоги