Наслідки дешевого піару

4.8т

Ура-патріотизм та войовничий запал "до переможного кінця" найлегше демонструвати із парламенту з головним із депутатських імунітетів - імунітетом від мобілізації. Із стін Верховної Ради на поле битви дехто дивиться як на кіно, бракує хіба що попкорну. Така собі гра в солдатики.

Ті, хто заради дешевого піару торпедують Мінськ, знають, що яким би не були наслідки, їм на передову не йти і мандати на воєнні квитки не міняти. Тепло на душі, коли жар гребеш чужими руками. Втім, відновлення бойових дій на Донбасі з ризиком його переходу в значно масштабніше військове зіткнення з Росією є лише одним з двох можливих наслідків небезпечного депутатського піару.

Інший варіант - це глибока і безповоротна заморозка конфлікту. Звісно, що, коли вже на те пішло, то заморозити краще, ніж розкочегарити. Але в обох випадках ми втрачаємо окуповані райони назавжди.

Близько 20%, згідно опитувань, вважають, що нам краще позбутися Донбасу. Можливо, саме на цю групу орієнтуються "Самопоміч", "Батьківщина", а, тепер, здається, і "Народний фронт".

Напевно, це їхнє право, тільки-от варто було би чесно в цьому зізнатися, а не водити навколо пальця Україну і весь світ. Вони ж теж не пальцем роблені.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости