Тарифний майдан - шлях до Національної Революції

14т

Тарифний майдан, ініційований Радикальною партією Олега Ляшка, направлений на зупинення антисоціальної, я б навіть сказав антинародної, політики уряду та президента України, може і навіть мусить стати початком Національної Революції, яка в єдиному пориві змете режим цинічних бариг і знищить корумповану злочинну систему.

Зараз, коли минуть місцеві вибори і українці переконаються, що Тарифний майдан ініційований Радикальною партією Олега Ляшка не передвиборчий піар, а реальна боротьба за соціальні права українців, ця акція з кожним днем зростатиме чисельно. Щодня і щохвилини! І це абсолютно закономірно, адже драконівські тарифи, встановлені урядом та президентом доводять до стану жебрацтва більшість українських родин, мабуть лише за виключенням чиновницьких та олігархічних сімей.

Українці! Браття і сестри! Кличу вас всіх на тарифний майдан! Кличу на боротьбу за свої соціальні та людські права проти здирницьких тарифів і злочинного режиму цинічних бариг, який уособлюється урядом і президентом!

В той же час хочу звернутись до соратників по Радикальній партії і особисто до нашого Лідера Олега Ляшка, які стали ініціаторами Тарифного майдану і таким чином очолили боротьбу за соціальні права українців. Друзі! Соратники! Ви на абсолютно єдиновірному шляху! Але не забуваймо, що вітчизняна історія вчить, що на шляху Національної революції соціальні вимоги мають бути поєднані з іншими суспільними вимогами, які об'єднають всю націю навколо загальнонаціональних мирних акцій протесту. Маю на увазі вимоги: продовження мораторію на продаж сільськогосподарських земель, 100% перезавантаження наскрізь корумпованих прокурорів та суддів, звільнення політв'язнів, покарання всіх винних у розстрілах на Майдані в часі Революції Гідності...

І головне, мусимо донести світовій спільноті і нашим громадянам, що головною вимогою всіх наших мирних акцій протесту є проведення вже наступного року позачергових виборів парламенту і президента, а також проведення загальнонаціонального референдуму на тему змін до Конституції (система влади президентська чи парламентська? особливий статус Донбасу, система судочинства, тощо). Це єдиний шлях, уникнувши кривавого повстання, задовільнити соціальні та суспільно-громадські вимоги учасників акцій, поки що мирних, протестів.

Революція Гідності і війна за Незалежність змінила левову частину українського суспільства, яка вже не стерпить знущань і визискування з боку режиму цинічних бариг та олігархів. Тарифний майдан це лише початок складного шляху нового етапу Національної революції. Все тільки починається! Всі на Тарифний майдан! Хай живе Революція! Геть антинародний режим цинічних бариг і олігархів!

Слава Україні!

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги