СТОП стихійній торгівлі в Святошині!

Здійснив перевірку території району та пересвідчився, що всі намагання навести належний санітарний стан біля станцій метро "Святошин" та "Житомирська" знищуються знахабнілими торгівцями. Саме стихійна торгівля та незаконні тимчасові споруди призводять до забруднення навколишньої території та не дають змоги вільного пересування громадян, як по тротуарам, так і вільного доступу до метрополітену.

Незважаючи на заходи, які вживались і вживаються комунальними службами району, ефект дуже незначний.

Такий стан території - це результат діяльності незаконних торгівців, які дбають лише про власні прибутки та інтереси, а думка громади їх не цікавить. Сміття викидають, де заманеться, а найчастіше там, де і торгують. За бюджетні кошти ми вимушені наводити лад та прибирати захаращену територію, аби задовольнити цілком слушні вимоги громадян району.

З завтрашнього дня (16 березня. – Ред.) біля кожної станції метрополітену буде чергувати працівник відділу контролю за благоустроєм Святошинської адміністрації і разом з правоохоронцями будуть забезпечувати вимоги чинного законодавства. Ми розпочинаємо системну роботу по боротьбі зі стихійною торгівлею та МАФами.

Читайте все новости по теме "Блог киевлянина" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги