Сам розпочав боротьбу з радянщиною

Сам розпочав боротьбу з радянщиною

Плануємо швидше втілити новий проект відкритої адміністрації без черг, бюрократії та корупції. Нові стандарти маємо втілити найближчим часом.

Після нещодавнього візиту до Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації секретаря Київради Олексія Резнікова та обговорення питання модернізації центру надання адміністративних послуг, було розпочато виконання ремонтних робіт.

Після завершення робочого дня 22 травня розпочались ремонтні роботи на першому поверсі в фойє адміністрації (проспект Перемоги, 97). Саме тут планується обладнати нові робочі місця для працівників Центру, що дасть можливість збільшення адміністративних послуг та поліпшення їх якості.

Видео дня

Я особисто розпочав боротьбу з радянщиною. Вважаю, що зміни кожен має починати з себе, тому ми без жодної бюджетної копійки почали руйнувати стіни, які відділяли чиновників від людей, щоб зробити один загальний "open space" де всі будуть відкриті як на долоні.

Ми хочемо зруйнувати стереотип, що чиновники десь мають сидіти за зачиненими дверима. Державні службовці повинні бути відкритими і надавати послуги прозоро та працювати з людьми і на людей.

Ми маємо знищити корупцію і бюрократію, це наша головна мета, тому пала перша стіна. Плануємо швидше втілити новий проект відкритої адміністрації без черг, бюрократії та корупції. Нові стандарти маємо втілити найближчим часом.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.