Чим ближче 11 грудня, тим більше лунає різних оцінок діяльності Уряду Яценюка за рік після ухвалення Програми діяльності Кабінету Міністрів.

Щоправда, багато експертів чомусь забувають згадувати, що насправді нинішній склад Уряду діятиме рік, але чинний прем’єр-міністр Арсеній Яценюк на своїй посаді вже, по суті, другу каденцію - 21 місяць, тобто 1 рік і 9 місяців (з 27 лютого 2014 р.).

Якщо загально поділити прихильників та противників Уряду Яценюка, то виглядає наступним чином: абсолютна більшість громадян України, м’яко кажучи, критично ставляться до чинного прем’єра.

Так, якщо проаналізувати останні соціологічні дослідження в параметрах довіри чи недовіри до Уряду Яценюка, то маємо 80-85% тих, хто не довіряє і не підтримує його діяльність. Для прикладу можемо згадати, що показники недовіри Уряду Азарова напередодні акцій протесту та Євромайдану не перевищували 75%.

Отож, позиція українського народу стосовно необхідності зміни прем’єр-міністра та стратегії дій Уряду – очевидна.

Що стосується того, хто ж на сьогодні є головним прихильником Арсенія Яценюка, то серед них з прямою чи опосередкованою підтримкою виступають МВФ та міжнародні корпорації. Чи не найбільшу підтримку Яценюкові озвучує американський мільярдер Джордж Сорос, який вважає його "оптимальним прем’єром", і зазначає, що зараз "президент України та прем'єр-міністр Арсеній Яценюк близькі до згоди щодо деяких персональних змін в уряді, і це повинно усунути теперішню невизначеність та надати новий поштовх процесу реформ".

Натомість, доволі оригінально оцінив ситуацію Голова Верховної Ради Володимир Гройсман, сказавши, що "реальних підстав" для відставки Уряду немає…

Як вчать основи демократії, завжди "реальною підставою" в оцінці влади (у даному випадку Уряду) є народ, в нашому випадку – український народ. Якщо абсолютна більшість українського народу (80-85% українців) вважає, що Уряд треба змінити, то очевидно, під "реальною підставою" спікер парламенту розуміє… американських друзів.

Отож, розмірковуючи про долю Уряду, українській владі треба прийняти рішення: після 11 грудня вона підтримає нинішній "уряд Сороса" чи новий уряд українського народу?

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости