БлогиМир

Про Національну поліцію України

14.3т

Термін "поліція" вперше вжив німецький юрист Мельхіор фон Оссеde (1506 - 1557), який приблизно 1550 року служив канцлером у курфюрста Саксонського. Перший поліцейський підрозділ сучасного типу був створений в Лондоні у 1829 році.

Про необхідність створення поліції в Україні давно і багато говориться. 7.01.15 я завершив підготовку проекту Закону про Національну поліцію.

Головні новації:

- створення Національної поліції як центрального органу влади, який координує цивільний Міністр внутрішніх справ, ліквідацію Управлінь внутрішніх справ в областях та районах;

- фаховий Начальник Національної поліції призначається Кабміном на контракт на 5 років;

- створення Поліцейської комісії при Національній поліції, в якій 3/5 членів - правозахисники та інші цивільні особи;

- призначення на посади в поліції через конкурс, який проводять Поліцейські комісії з використанням поліграфа;

- призначення керівників поліції на контрактній основі на 5 років;

- обов'язковість узгодження місцевими радами призначення керівників поліції громадської безпеки та дорожньої поліції, право їх зняття 2/3 голосів;

- право сесій місцевих рад більшістю голосів зняти будь-якого працівника поліції громадської безпеки ( патруль, дільничий ) та дорожньої поліції;

- реагування на заяви про порушення працівниками поліції шляхом дисциплінарного розслідування Поліцейською комісією з використанням поліграфа.

В разі прийняття цього закону МВС перестане бути радянським міністерством міліції, а нарешті перетвориться в по- європейськи цивільне міністерство внутрішніх справ. В ході спецперевірок і конкурсів за 6 місяців буде створена Національна поліція України. Автоматичне перепризначення міліціонерів на поліцейські посади - заборонено.

http://www.3republic.org.ua/docs/law_20150107.html

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Источник
0
Комментарии
0
0
Смешно
0
Интересно
0
Печально
0
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие

Наши блоги