У росіян язик зчешеться вибачатися перед усіма

5.3т

Чуркін-таки перезбудився від мого виступу і тільки-но заявив наступне: про хунту, переворот і т.д. З вашого дозволу повторювати не буду.

"Наступного року весь світ визначає 100-річчя Жовтневої революції, яка і зафіксувала повне рівноправ'я жінок в РФ. А от в Україні військові щодня обстрілюють населені мирні пункти, Україна порушує Мінські угоди, а найвідоміша бранка Кремля Н. Савченко після повернення з тюрми звернулася до київської влади з вимогою вибачитися перед жителями Донецька і Луганська. Погано, що київська влада й досі не виконала цю вимогу Н. Савченко…" Відео цього феєричного виступу на сайті ООН, кому цікаво.

За правилами і процедурами ООН я маю право на репліку і підняла руку. Але попри процедуру і правила, Чуркін заявив, що право на репліку я отримаю після всіх виступаючих, (а це 76 країн!). Це помітили всі дипломати, що сиділи поряд за круглим столом миру в Радбезі ООН. Вони посміхнулися, що це показово.

Це дійсно велике виключення, коли головуючий не дає права на репліку відразу після своїх хамських випадів, розуміючи, що мені є що відповісти про роль РФ у вбивстві українських, сирійських, грузинських жінок і дітей. У Росії язик зчешеться вибачатися перед усіма країнами, куди вони принесли смерть і горе. І так буде - рано чи пізно.

Мені є що відповісти Чуркіну і коли б не завершилися ці важливі дебати, я дочекаюся права на репліку. Але його хамство привернуло додаткову увагу до ситуації на Донбасі, до війни в Україні, до мене підходило багато учасників дебатів - розпитати більше. І це головне.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги