Юрий Романюк
Юрий Романюк
Председатель ВОО "Украина в НАТО"

Блог | Що криється за трагедією літака з Іспанії до Німеччини?

Що криється за трагедією літака з Іспанії до Німеччини?

1) Командир літав на цьому типу літака всі останні 10 років і мав наліт понад 6000 годин(!). Це значить, що він професіонал;

Видео дня

2) По маршруту польоту була чудова сонячна, ясна (безхмарна) погода з максимальною видимістю, близько 10 години ранку;

3) Пілот літав по цьому маршруту НЕ вперше, а десятки/сотні разів;

4) В даному типі літака декілька альтернативних запасних систем контролю та керування польотом, а НЕ одна система;

- Тоді чому командир (екіпаж) з самого злету полетів не по маршруту, а віддалився на Схід на десятки(сотні) км, летів над морем(???), а не над сушею. Не міг цього НЕ помітити і НЕ виправив маршрут, а тупо продовжував летіти зміненим(!) курсом на Альпи?

- Чому командир (екіпаж) НЕ виправив курс і навіть НЕ повернувся назад, у випадку виявлення несправностей в системі життєзабезпеччення літаком?

- Чому екіпаж спочатку зайняв НЕ свій ешелон польоту, і НЕ свою висоту, а піднявся на понад 1000 м вище? На висоту аж у 11,5 тис. м., а висота Альп там НЕ вище 4500 м.н.р.м.; Навіщо саме так високо піднімався?

- Чому командир літака почав суттєво швидко знижувати висоту літака, знаючи, що попереду Альпи, тупо летів на них, а НЕ повернув на 180 градусів літак до найближчого французького запасного аеропорту, щоб здійснити екстренну аварійну посадку ? А там їх кожні 50-100 км.

- Чому екіпаж свідомо направив літак з 145 пасажирами на гірський масив у тисячі км за площею?

Тут, НЕ питання технічного стану літака, а питання до командира та екіпажу, до їх дій, вчинків, неадекватності?

Версія про несправний датчик висоти НЕ пояснює зміну курсу і дій екіпажу та НЕ відповідає на мої запитання з НЕ поверненням назад або екстренної аварійної посадки літака на найближчому летовищі!

Нагадую, екіпаж і командир досвідчені!!!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...