Петро Симоненко провокує владу на свій арешт

5.3т

Заява лідера КПУ Петра Симоненко про те, що українським (де він їх тут знайшов?) і російським комуністичним рухом слід консолідувати зусилля для проведення спільної акції протесту на території України, в Києві. Повторююсь, разом з КПРФ. 1 травня.

Справа в тім, що під його провокативною заявою криється початок передвиборчої кампанії на тимчасово окупованих територіях українського сходу, вибори в яких мають відбутися за українським законодавством для відновлення політичного діалогу між легітимною українською центральною владою та легітимними (після виборів, конституційного процесу) представниками Донбасу. Петро Симоненко свідомо провокує своїми небезпечними заявами спецслужби України на свій арешт, судовий процес. Це дасть йому можливість реабілітуватися політично, відновити медіа діяльність на Сході, і в результаті, вразі проведення виборів, зазначених в мінському пакеті, легітимізувати себе в якості "представника нової місцевої влади Донбасу".

Скажу відверто, не найгірший варіант, бо з Симоненко можна завжди домовитись, мотивуючи його лояльність фінансовим ресурсом. Тяжче домовитись з свідомими представниками "рускага міра".

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги