УкрРус

Це нормально, коли тисячі українців труяться неякісною їжею?!

8.8т

В Ізмаїлі знову отруїлися гнилою шаурмою із сальмонельозом і до лікарні потрапили майже 90 людей. У червні отруїлися понад 700 (!) ізмаїльців. Чому досі мовчить влада - прем'єр Гройсман, гастролюючий губернатор Саакашвілі? Чому досі нікого не звільнили? Чому Луценко досі нікого не притягнув до відповідальності і не відправив у тюрму?? Чи, може, вони вважають, що це нормально, коли тисячі українців труяться неякісною їжею?!

Масові отруєння громадян по всій Україні - доказ відсутності будь-якого, навіть елементарного контролю за якістю продуктів, які ми споживаємо. А відсутність адекватної реакції влади на масові трагедії - свідчення її аморальності, безвідповідальності і байдужості. Життя людини - це найвища цінність. Так, щонайменше, у Європі, куди ми начебто прагнемо.

Вимагаю від уряду негайно відновити систему державного контролю за якістю і безпечністю продукції, зробити більш жорсткими державні стандарти якості. На жаль, по дорозі в Європу знищили всю систему контролю і забули про людину!

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги