Безпрецедентні вибори у США: розпалюються неабиякі пристрасті

4.9т

Кожні дебати у Сполучених Штатах Америки є доленосними. Чим ближче до дня виборів – тим більше розпалюються пристрасті. Тим більше, візьміть до уваги, що до визначного дня виборів залишилось менше, аніж 50 днів.

У першому раунді дебатів два кандидати у президенти, Гіларрі Клінтон та Дональд Трамп, лише "розвідували ситуацію", визначавши, хто з них сильніший, а хто слабший. Тому зараз ще не можна з впевненістю сказати, хто з них очевидний фаворит. Саме тому вирішальними для Америки будуть саме другий і третій раунди дебатів. Та все ж, на мою думку (як і на думку світових експертів) саме Гілларі здобула перемогу під час першого етапу.

Аналізуючи попередній досвід виборів в Америці слід зазначити, що кожна боротьба за президентство у цій країні була дуже запеклою. Втім цього року ми маємо двох безпрецедентних кандидатів. Трамп, по суті, є республіканцем, який вступив до партії тільки у 2009 році і зараз уже номінований на такий високий пост. А Гілларі може увійти в історію, як перша жінка-президент США.

Очевидного фаворита у цьому протистоянні визначити ще рано. Будь-яке соціологічне опитування покаже максимум розрив між кандидатами у 2-3%, позаяк ситуація змінюється щогодини. Разом із тим, Клінтон вже показала, що є більш кваліфікована, щоб стати президентом. Вона, принаймні, має відповідний досвід роботи з чиновниками. У Трампа ж такий досвід відсутній взагалі, він показовий бізнесмен. Відтак, Клінтон під час першого раунду дебатів мала можливість апелювати на його "закиди" і розвінчати всі звинувачення.

Читайте все новости по теме "Блог о событиях в мире" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги