Що таке "вата"? Це слово "совок", наповнене новим більш актуальним смислом. І хоча "вата" звучить прогресивніше, ніж "совок", новаційніше, але суті це не міняє.

Що таке "совок"? Це люди, які люблять Леніна і Сталіна? Можливо. Але ключове інше: це люди, які чекають, що за них проблеми вирішать інші, що саме інші за все відповідальні, а вони просто можуть чекати і гундосити, що інші працюють занадто повільно.

Чи може бути "вата" за Україну? Звичайно, "вата" може бути за все, що не напрягатиме її і хоч якось вирішуватиме їхні проблеми. Тому мене дивує, що вата ображається на слово "вата" тільки тому, що вони співпрацюють не з Путіним, а з Україною.

Вчора на Громадянському форумі під егідою ОБСЄ я говорив, що є частина проблем, які можна вирішити лише на загальнодержавному рівні, але є безліч проблем, які можна вирішувати прямо на місці. Адже місцеві проблеми, як правило, вимагають місцевого вирішення...

"Вата" незадоволено гуділа... Вони знають, що проблеми можна вирішити за них. Це мають зробити люди "звідти", звідки саме не має значення. Саме тому сталося те, що сталося на Донбасі.

Саме тому я проти ВІДНОВЛЕННЯ, саме тому я за ОНОВЛЕННЯ Донбасу. І головний ворог навіть не Путін. Головним гаслом має стати: "Донбас без "вати"! І не тому, що "вата" має втекти, а тому, що "вата" має стати громадянином України.

Читайте все новости по теме "АТО на Донбассе" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости