Російські винищувачі над Горлівкою

40.7т

Сьогодні зранку з?явилисть перепости матеріалу одного поважного пана, депутата, радника міністра і ще з багатьма приставками, який свідчив на власній сторнці у ФБ про "прохід російських винищувачів над територією окупованого Донбасу".

Був дещо здивований, бо ж по власним каналам нічого подібного не отримав, тому повторно перевірив інформацію через штаб АТО і отримав підтвердження, що за добу жодного перетину нашого кордону з боку російських винищувачів включно із його тимчасово не контрольованою Україною ділянкою не було.

Так, в районі Горловки було помічено переліт ворожих БПЛА, але, по-перше, це далеко не винищувачі, а по-друге, вони кожного дня літають в АТО і не лише біля смуги розмежування, а й залітають далеко в тил, тому не думаю що це повсякденне явище можна було кваліфікувати, як "показові маневри" ворожої авіації.

Більше того, не відомо, що малось на увазі про "наші прилади", бо якщо це ситема ППО ЗС України, то саме "наші прилади" нічого такого не зафіксували.

Якщо ж це якісь підручні засоби, то на висоті у 6000 метрів, навіть за допомогою доброго біноклю встановити тип бойового літака не можливо, бо ж, довжина винищувача МІГ-29 – 17,3 метри, а СУ-27 – 22. Лише уявіть як вони виглядатимуть на 6000 метрів.

Тому ж і виходить, що при всій повазі до особи, яка "бачила" ворожі літаки, хотілось би, що б перед тим, як оприлюднювати такі і їм подібні гучні заяви, які відразу отримують достатньо високий резонанс у суспільстві, не завадить їх, якщо і не узгоджувати, то хоча б перевірити через фахові військові інституцій за належністю, що б потім не доводилось представникам цих самим інституцій, за напрямком, пояснювати широкому загалу у чому різниця між БПЛА і винищувачем, біноклем, чи окулярами і "нашими приладами".

Більш того, як це не прискорбно, але саме такі "гучні заяви" слугують прекрасним інформаційним приводом для ворожої російської пропаганди, на тлі яких у подальшому виникають звинувачення Українських ЗМІ в брехні та безглузді, яке ніби то ті постійно продукують на власних шпальтах, для маніпулювання свідомістю українців то ж не підіграваймо таким чином нашим ворогам.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости