Політики-мерзотники підбурюють людей

22.8т

Поспілкувався з юристами з приводу подій навколо банка "Михайлівського".

Виявляється, "вкладники" банку не були вкладниками юридично, бо вони не відкривали депозити, а передавали кошти Інформаційному розрахунковому центру під нереалістично високий процент.

Банк фактично був лише місцем прийому грошей. Ну, як ніби ви в банку платите за комуналку, а потім говорите, що вклали гроші в банк. Якщо не було вкладу, то немає і компенсації вкладу. А "вкладники" хочуть компенсувати те, чого не було.

Чи розуміли люди, що вони де-юре не роблять вклад, а передають гроші третій структурі? Не знаю. Допускаю, що їх розвели. І тепер суд має покарати того, хто це зробив. Тюрма злочинцю! Постраждалі за рішенням суду щось отримають з майна шахрая.

Злодій вас обікрав. Питання: до чого тут держава і бюджет, які мають народними грошима розраховуватися з тими, хто повівся на обіцянки аферистів?

Погнались за надприбутками і прогоріли - це урок. Для усіх. Якщо держава відшкодує ці внески жертвам аферистів, то усі постраждають, бо втратять гроші, які могли пійти на армію чи соціалку. Всі втратять, бо ніякого уроку не буде.

ПС: політики-мерзотники підбурюють людей, переконуючи їх, що держава відповідальна за те, що вони вчинили нерозумно. Ганьба тим, хто грає на людському болю, хто грає на людських слабинах, на людських помилках.

Читайте все новости по теме "Блог о жизни" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости