УкрРус

Політики-мерзотники підбурюють людей

23.2т

Поспілкувався з юристами з приводу подій навколо банка "Михайлівського".

Виявляється, "вкладники" банку не були вкладниками юридично, бо вони не відкривали депозити, а передавали кошти Інформаційному розрахунковому центру під нереалістично високий процент.

Банк фактично був лише місцем прийому грошей. Ну, як ніби ви в банку платите за комуналку, а потім говорите, що вклали гроші в банк. Якщо не було вкладу, то немає і компенсації вкладу. А "вкладники" хочуть компенсувати те, чого не було.

Чи розуміли люди, що вони де-юре не роблять вклад, а передають гроші третій структурі? Не знаю. Допускаю, що їх розвели. І тепер суд має покарати того, хто це зробив. Тюрма злочинцю! Постраждалі за рішенням суду щось отримають з майна шахрая.

Злодій вас обікрав. Питання: до чого тут держава і бюджет, які мають народними грошима розраховуватися з тими, хто повівся на обіцянки аферистів?

Погнались за надприбутками і прогоріли - це урок. Для усіх. Якщо держава відшкодує ці внески жертвам аферистів, то усі постраждають, бо втратять гроші, які могли пійти на армію чи соціалку. Всі втратять, бо ніякого уроку не буде.

ПС: політики-мерзотники підбурюють людей, переконуючи їх, що держава відповідальна за те, що вони вчинили нерозумно. Ганьба тим, хто грає на людському болю, хто грає на людських слабинах, на людських помилках.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Наши блоги