Тепер Обама не зможе завершити президенство на мирній ноті

55,2 т.
Тепер Обама не зможе завершити президенство на мирній ноті

Якось дивно виглядають слова терористів – чи то ІДІЛ, чи то Аль-Каїди - що теракти - "це - 11 вересня для Франції". Для Аль-Каїди день атаки на Торгівельний центр завершився сумно.

Видео дня

Терористи, які організують суїцидні атаки, ніколи не могли збагнути, що на Заході ніколи не прощають загибелі власних громадян. І тому після 11 вересня США рішуче душили мережу Аль-Каїди, роблячи неможливим повторення подібних атак в США, не боячись при цьому ні зайвих витрат, ні наземних операцій.

Європейці, звичайно, не американці, і не мають ні волі, ні досвіду боротьби з подібними терористичними мережами. Але у них є НАТО. І тепер там без питань розглядатимуть спільні військові дії, в тому числі такі самі наземні операції, як в Афганістані, чи Іраці…

Це неоднозначна новина для Обами. З одного боку, роль і вплив США у західному альянсі явно підвищиться. З іншого боку, він попри всі сподівання та відносну терпимість до вибриків Кремля тепер навряд чи зможе завершити своє друге президентство на мирній ноті.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...