УкрРус

Ви знаєте як чиновники використовують Ваше майно?

16.9т

Як сьогодні використовується майно Вашої громади? Кому і на яких умовах надано в оренду комунальні земельні ділянки, нерухомість, автотранспортні засоби?

Сьогодні така інформація фактично є закритою від українського суспільства, а це значить безконтрольність, непрозорість та корупцію. Чому чиновник повинен наживатись на майні, яке належить всій громаді села чи міста, тобто кожному з нас?

Щоб зробити відкритою та загальнодоступною інформацію про комунальне майно та умови його використання ми разом з Віктор Галасюк та колегами з фракції Радикальної партії розробили законопроект №4966 щодо створення єдиного загальнодоступного переліку об’єктів права комунальної власності. Цей перелік буде оновлюватись щотижня та містити всю інформацію про такі об’єкти, їх фізичні характеристики, юридичні особливості та, головне, за скільки і кому вони надані у використання.

Впевнений, що прийняття цього закону забезпечить підвищення в рази ефективності використання майна громад, сприятиме регіональному розвитку та наповненню місцевих бюджетів.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Наши блоги