Що таке популізм і чому його не треба соромитись

22.8т

З інтересом прочитав статтю провідного американського політичного філософа Френсіса Фукуями "Американський політичний занепад чи відродження? Значення виборів-2016" (Foreign Affairs, July/August 2016) з аналізом глибинних причин та перспектив, які несе так званий "вибух популізму" під час нинішньої виборчої кампанії у США.

"Популізм" - це ярлик, який політичні еліти навішують на політику (економічну, соціальну, культурну тощо), яку підтримують пересічні громадяни і яка не подобається елітам, - стверджує Фукуяма. Елітам, що за останні десятиліття "зарвалися і зажралися" - самі багаторазово збагатилися й водночас повністю відірвалися від народу та винні у погіршенні життя основної маси американців, як випливає з ґрунтовного аналізу Фукуями. Він також робить висновок про необхідність радикальних змін у політиці та сильного і мудрого національного лідера для подолання прірви між елітами і народом.

Повністю поділяю думки Фукуями. Вони є актуальними не лише для США і ЄС, а особливо для України, де в останні 25 років зрада політичної та бізнесової еліти та її відірваність від народу і викликів, що стоять перед країною, набули розмірів, які загрожують справжньою національною катастрофою.

Тож можемо зробити висновок, що істеричні звинувачення на адресу Радикальної партії Олега Ляшка та її Лідера в "популізмі" з боку зажерливих владних еліт України та їхньої "експертної" і "журналістської" обслуги лише свідчать про те, що наша команда йде по правильному шляху та вписується у сучасний світовий тренд.

Це наша країна і наша історична місія та відповідальність - підняти Україну з Руїни, до якої її довели елітні мародери і компрадори, як українські, так і світові.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости