УкрРус

Кремлівські таваріщі втратили високий професіоналізм?

39.4т

Чесно кажучи, про це не хочеться писати. Та, спостерігаючи над мідіа-істерикою коло нашої Надійки, скажу пару слів.

Із самого початку, коли ся баришня потрапила у російський полон, у мене виникло чимало питань. Чому кадровий офіцер у час війни бере відпустку і йде воювати в погано озброєний добровольчий батальйон? Чому відбувається її медіа-розкрутка? Чому заявляють, що вона голодує, але по ній цього не видно? Зрештою, було чимало інших "чому". Але я волів просто мовчати.

Коли ж Надійка опинилася на волі, в Україні, я висловився в тому сенсі, що ми можемо отримати "казус Валентина Мороза". Але сьогодні вже видно неозброєним оком, що Надійка - це непоганий проект Кремля. Інша справа - я не зовсім розумію, чому вона (чи вони?) так тупо себе "палить".

Невже кремлівські таваріщі втратили високий професіоналізм? Зрештою, вважаю, що на сю баришню ми просто повинні НЕ ЗВЕРТАТИ УВАГУ. Хай собі говорить. Принаймні про неї більше не скажу ні слова. І рекомендую це робити всім - особливо журналістам. Чим менше про неї говоритимуть і знатимуть - тим краще для нас.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Подписывайся на "Обозреватель" в Facebook Messenger, чтобы быть в курсе главных событий Украины и мира https://m.me/obozrevatel

Наши блоги