Хочеться висловити свою глибоку стурбованість подіями у Франції і закликати французький уряд нарешті почати переговори з так званими терористами. Для цього пропоную зустрітися обом сторонам за гарною традицією у Мінську і домовитися про участь сирійської спільноти у виборах до французького парламенту за сирійськими законами. Необхідно також оголосити амністію для всіх так званих терористів, у кого на руках не знайдено плям крові.

Усім біженцям надати повне право балотуватися до французького парламенту.

Посередниками у переговорах бажано призначити тов. Путіна, як досвідченого і успішного борця з тероризмом, а також Рамзана Кадирова, Леоніда Кучму і Віктора Медведчука, як найбільш зважених і мудрих політиків.

Треба негайно припинити дискусії з так званими терористами з позиції сили. Всю летальну зброю французька армія та поліція повинні звезти на спеціальні склади.

Контроль і відповідальність за збереження та не розкрадання зброї покласти на тов. В. Шокіна і В. Парасюка.

Поодинокі постріли з гранатометів, мінометів, вибухи мін, снайперські постріли, як і щоденна загибель французьких військових та поліцейських, не повинні жодним чином заважати мирному врегулюванню конфлікту, зриву домовленостей та відтермінування законних виборів.

Висновки щодо так званого теракту у чорну п’ятницю в Парижі оголосити не раніше, ніж за рік, а краще півтора – після детального і всебічного аналізу.

Тепер серйозно. Звісно трагедія жахлива. І не може не викликати співчуття й тривоги. І кому вона вигідна видно з коментаря Сєргєя Маркова.

Але мене особисто вже давно жахала толерантність Європи до чужинців. Дійшло до того, що в деяких країнах заборонили ялинки, дзвони і церковні процесії, аби не ображати мусульман та інших.

Туреччина не дозволила встановлювати хрести на відновлених вірменських храмах у Західній Вірменії, завойованій турками.

Але мусульманам ніщо не зважає любуватися своїм півмісяцем на теренах Європи.

А скільки європейців виступає за те, щоб пускати біженців з мусульманських країн? Чи замислюються вони над тим, що у світлі сучасної демографії приріст європейців мінусовий, а приріст мусульман зашкалює? Що буде з Європою за 100 років?

Чи розуміють вони той факт, що біженці ніколи добровільно не повернуться назад? Ба більше – згодом викличуть до себе усю дорогу родину, як це відбувається уже віддавна.

Пакистанці безборонно ґвалтували юних англійок кілька років. І поліція була безсила. Бо - толерантність!

Різноманітні біженці й емігранти давно вже плюндрують околиці французьких міст, роблячи розбійні нальоти. Поліція і тут безсила.

Саме толерантність якраз і привела до цієї трагедії.

Читайте все новости по теме "Блог о событиях в мире" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости