Як починалася війна Росії проти України. Союзники Кремля в Києві

23.5т

Друзі, нижче - скріншоти НЕголосування в 2008 році в парламенті фракцій БЮТ, Партії регіонів, комуністів і литвиновців за проект постанови про засудження акту агресії Росії проти Грузії.

Я свідомо голосував ЗА цей проект постанови всупереч протилежному рішенню фракції і тиску тодішнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко. Це для тих, хто дорікає мені, що я тоді теж був у БЮТі.

На відміну від Тимошенко, яка тоді переконувала усіх нас, що Грузія сама винна, що спровокувала Росію на напад, я одразу розумів і переконував у цьому Тимошенко, що якщо не зупинимо Путіна в Грузії - наступною буде Україна. На жаль, Юля тоді мене не хотіла чути і замість того, щоб, як прем'єр-міністр, засудити війну Росії проти Грузії та мобілізовувати увесь світ на відсіч агресору - Тимошенко продовжувала загравати з Путіним, бо дуже хотіла при його підтримці виграти президентські вибори.

Усі ті політики, хто в 2008 році не підтримав братню Грузію у її боротьбі проти російської агресії, усі ті політики, які тоді підтримали Путіна, замість того, щоб засудити і зупинити його - усі ці політики однозначно винні у сьогоднішній кривавій війні Кремля проти України і окупації Криму.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости