УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС
OBOZ.UA
OBOZ.UA
Сайт

Блог | Голос крові чи голос грошей: чому єврооптимісти грабують Україну?

Голос крові чи голос грошей: чому єврооптимісти грабують Україну?

Біля будівлі Верховної Ради України пройшла акція "Традиції і порядку" проти вирубки карпатських лісів:

Наші активісти повісили опудала бракон’єра та єврооптиміста, що ознаменувало початок протестної кампанії проти порушення мораторію на експорт українського лісу.

Якщо питань до браконьєрів не виникає, то про єврооптимістів варто розказати детальніше.

Брюссель у жорсткій формі вимагає відміни мораторію на експорт лісу. Європейські асоціації тиснуть на український уряд, пропонуючи 600 млн євро допомоги в обмін на дозвіл експорту лісу. Звідки така наполегливість?

В Україні, після прийняття закону про мораторій, з’явилися десятки деревообробних підприємств. Ці підприємства платять податки в український бюджет.

На нашу думку, мораторій – це єдиний шанс відродити деревопереробну галузь і зупинити цю варварську вирубку лісу на експорт, яка знищує стратегічні ресурси України.

Читайте: Ліс нам самим знадобиться: від завтра на 10 років забороняється вивіз сосни

Чимало відомих політиків та екологів вже озвучили до чого призведе відміна мораторію.

"Чому країни Євросоюзу не хочуть вирубувати свої ліси? Словакія і Румунія бережуть Татри та Карпати, а Австрія та Італія – Альпи. Вони націлилися на український ліс, скуповують його за копійки, виготовляють із нього продукцію, а потім продають її (у тому числі нам) втричі дорожче.", – говорить у своєму інтерв’ю очільник Закарпатської ОДА Геннадій Москаль.

Відміна мораторію це дуже необережний крок. Але не зважаючи на всю небезпеку даного кроку, лобісти в українській владі просувають цю небезпечну ініціативу не дивлячись ні на що.

Таким чином Європа реалізує свою енергетичну стратегію, за наш рахунок.

Країни східної Європи, що раніше були членами РЕВ мали критичний рівень залежності своїх енергосистем від газу, іншими словами сиділи на газовій голці Газпрому. Для того, щоб із неї зіскочити, ЄС потрібно були розвивати в цих країнах альтернативну енергетику, у тому числі і біоенергетику. Ось і розвинули за останні десять років до такого рівня, що вирубка лісу у Європі стала перевищувати швидкість його відновлення.

Не хочуть наші сусіди бачити безлісі вирубки на своїй територій. Європейці хочуть зберегти свою природу і свої ресурси для дітей та внуків. А де брати деревину для спалювання в побудованих електростанціях? До ворожки не ходи, у сусідній Україні. Європа меркантильна і європейській бізнес працює в інтересах населення своїх країн. І це нормально, бо вони патріоти своєї землі.

А де наші патріоти? Чому наші чиновники з Кабміну не захищають наші національні інтереси і здають їх за першою вимогою Брюсселя?

Читайте: Безхребетність влади щодо експорту лісу загрожує енергетичній безпеці держави

Може тому, що їх прибутки формуються не стільки з зарплати яку вони отримують із українського бюджету (який наповнюється податками українських виробників), а здебільшого з європейських грантів?

Головний лобіст ініціатив ЄС в українському уряді – це профільний віце-прем’єр Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Так. Саме дочка Ореста Климпуша та онука Дмитра Климпуша.

Нагадаємо, що мова йде про того самого Дмитра Климпуша – героя національно-визвольних змагань та одного з керівників Гуцульської республіки, головнокомандувача Карпатської Січі, який 11 років провів у сталінських таборах.

Зараз боронити карпатські ліси треба вже від його онуки яка розміняла не тільки власне прізвище, а й любов до рідної землі.

Звідки таке маніакальне бажання знищити природу рідних Карпат у представника шанованої гуцульської родини?

Дивіться плани Климпуш-Цинцадзе на минулу осінь:

Питання нашого лісу для європейців йде першим, навіть важливішим за Мінські угоди.

І навіщо вона та її команда так активно лобіюють дану ініціативу, результатом якої будуть невиправні наслідки для екології та середовища життєдіяльності людей, а її наслідки відчують навіть наші внуки?

Можливо проблема у тому, що Климпуш-Цинцадзе являється співзасновником одного із головних грантоотримувачів у нашій країні – "Українського кризового медіа центру" – який і отримав значні суми грантових засобів на лобіювання європейських ініціатив?

А може проблема у тому, що її співробітники кожен місяць отримують значні суми від фонду "Відродження" в якості доплати до і без того немаленьких кабмінівських зарплат?

Наприклад, керівник апарату Климпуш-Цинцадзе Ігор Селецький отримує в місяць більше 30 тисяч грантової допомоги.

На Селецькому потрібно зупинитися окремо.

Зрозуміло, що надто довге паразитування на грошах іноземних спонсорів повністю викорінює навіть залишки патріотизму з мозку співробітників нашого найбільш євроінтеграційного віце-прем’єра. Але ж мають бути якісь межи?

Чого вартують лише публічно представлені погляди Ігоря Селецького. Звісно ж викладені не державною мовою. Ось цитати з його матеріалу на сайті "Новое время" з красномовною назвою "Почему Украина всегда будет под внешним управлением":

"Нам просто не нужно государства. Тем более, своего".

Початок вражає. Але зараз він пояснить:

"Мы 25 лет прожили без внешнего управления. И каковы наши успехи? Кроме двух Майданов, Революции на граните, Украины без Кучмы и потери территории. Что-то еще есть? Нет и быть не может. Это наша функция – разрушение власти и государственности".

Не треба казати за всіх українців, Ігоре. Знищення української державності це не наша функція.

Це ваша функція, функція запроданців.

Українці століттями жертовно виборювали українську державність, спитайте хоч у вашої керівниці про її діда та батька, перед там як плюнути нам у обличчя.

Хто може вважати, що українцям не потрібна своя держава під час россійскою агресії?

Вгадали.

Вам Пінчук не до вподоби? Ось у нас керівник апарату міністерства в іншій статті прямо пропонує створити за побажанням Лаврова в Україні федерацію, а замість законів просто перекласти "законы РФ на украинский язык".

"Хотят жители ОРДЛО и лично товарищ Лавров федерацию – пожалуйста, милости просим. Но! Строго по российскому образцу. И по-другому никак".

Кого замість Путіна по российскому образцу треба поставити? Захарченка? Плотницького? Чи може Медведчука?

Усвідомте, що це погляди на сучасну Україну в умовах зовнішньої агресії від одного з ключових співробітників Кабміну, від керівника апарату! Це міністерство основне завдання якого комунікувати з європейцями.

Розумієте таку позицію озвучує людина, яка відповідає за співробітництво України та НАТО! Хто зна що він там ще наговорив?

Додаткової пікантності ситуації додає той факт, що сім’я цього діяча, як ви вже зрозуміли, не живе в Україні, а животіє у лондонах… Хоч не у Москві.

Читаємо біографію Селецького:

Генеральный директор компании "Тройка Диалог Украина".

Ой, яка несподіванка.

Це та сама російська "Тройка Диалог", що зараз належить російському Сбербанку. Простіше кажучи Селецький – це представник російського державного капіталу в Україні. Саме він на посаді директора з розвитку української біржі ПФТС допоміг увійти до неї россійській бірж ММВБ в якості стратегічного інвестора.

Разрушитель государственности.

Саме людина з такими поглядами і такою біографією працює в команді Климпуш-Цинцадзе. Саме ця людина займається у міністерстві євроінтеграції підбором кадрів.

Член команди Климпуш-Цинцадзе безвідповідально потурає своєму комплексу меншовартості та дозволяє собі заяви про те, що Україна завжди буде під зовнішнім управлінням. А сама Іванна Орестівна стає головним лобістом процесів з масового розкрадання природних ресурсів Карпат.

Голос крові слабкіший за поклик "золотого тільця"?

Чи у змозі така команда відстоювати інтереси нашої країни, нас із вами і наших дітей? Як на мене, питання риторичні.

Вони все одно втечуть до Москви чи Лондона, і знов будуть розповідати звідти, що українцям "просто не нужно государство".

Тим більше, що за це зараз гарно платять і в Європі і в Росії.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...