Тепер е-декларування необхідно поширювати на інші категорії громадян

4.5т

Підтримую ініціативу Олега Ляшка щодо поетапного запровадження в Україні загальнообов'язкового е-декларування. Державні діячі показали приклад прозорості та підзвітності суспільству, хоча багатьом цього дуже не хотілося. Тепер НАЗК та НАБУ мають сказати своє слово по їх е-деклараціях.

Але зупинятись на цьому не можна, якщо ми хочемо справжньої детінізації економіки, системного запобігання корупції та побудови соціально-відповідального суспільства. Тепер е-декларування, за такими ж високими стандартами, треба поширювати і на інші категорії громадян, в першу чергу, на особливо суспільно важливі та впливові категорії: підприємців, посадових осіб суб'єктів господарювання, журналістів, громадських діячів.

А нульове декларування має стати точкою відліку нового рівня прозорості та відповідальності для українського суспільства. Треба підвести риску під минулим, але ж відповідальними на майбутнє мають бути не тільки державні діячі, а й усе українське суспільство. Тільки такий підхід дасть ефект на перспективу і в масштабі країни. Готуємо відповідну законодавчу ініціативу.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости