Путін вдарить на Київ і скаже: "На нас напав лютий Парасюк!

33.4т

Послухав у записі виступ В. Парасюка на Вічі. Особливо мене зацікавила розповідь про те як хлопці з ПС ішли під час Майдану в наступ на Грушевського і на Інституцькій. Їх ніхто там не бачив, але вони йшли.

Народ радісно скандує: "Герої!".

Це ж прекрасно мати таких героїв, які зуміли на Майдані стати невидимками. Ну, зовсім як ніндзя. І кулі їх не брали, і шаблі минали. Як і самого Парасюка.

Шкода, що про свої заслуги на Майдані наш "герой" скромно замовчує.

Далі він закликав голосувати з розумом, щоб поміняти владу: "Переконуйте людей. Хай ті хлопці йдуть до влади. Не чужинці – наші". Але яким чином "ті хлопці" можуть прийти до влади, якщо ПС вирішив не йти на вибори? Загадка.

В принципі зрозуміти можна – з таким рейтингом тільки обтраскаєшся.

Завершальний акорд Парасюка з геніальною думкою "піти на Крим" після завершення війни на Сході – мене глибоко розчулив. Це ж яким треба бути сміливцем, щоб закликати йти війною з такою потугою, як Росія!

Уявляю, як Путін радісно потирає руки. Все про що він зараз мріє – це аби ми нарешті пішли в наступ. А відтак, уже обороняючи скрєпи, він вдарить на Київ і скаже усьому світові: "Ну, ви ж бачили, що не ми агресори! Не ми! На нас напав лютий Парасюк! А ми тільки оборонялися!"

Не треба нам ворогів з такими "героями".

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости