, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Янукович виконує політичне замовлення

18.1т

"Анонсована" прес-конференція Януковича, на мій погляд, грандіозна PR кампанія, яка керується ззовні, з абсолютно відвертою метою - збільшити кількість голосів партії-партнера "Газпрома" за рахунок "Сильної України" ОБ та КПУ.

А саме: Антиолігархічна риторика партії "Батьківщини", не дивлячись на те, що сама Ю.Тимошенко лобіювала призначення олігархів Таруту та Коломойського на посаду губернаторів, ефективний метод маніпулювання свідомістю виборця-пенсіонера, який відверто бажає усунення від влади представників крупного капіталу, і враховуючи те, що навіть прихильники КПУ засуджують режим Януковича, вони шукатимуть альтернативну комуністам політичну силу, в разі, якщо КПУ об'єднається з представниками колишньої партії Януковича - Опозиційний Блок. Це ж саме стосується і Сильної України. "Антиолігархічна" альтернатива для пострадянського виборця є саме партія "Батьківщина".

Сценарій наступний.

МОЖЛИВО!

В понеділок Віктор Янукович зробить публічну заяву, в якій закликає партії Тігіпка, Симоненка та Ларіна - об'єднати свої зусилля для перемоги на парламентських виборах, відповідно з моменту цієї заяви, ці політичні структури входять в електоральну рецесію, втративши не значну підтримку, а альтернативна структура, партія "Батьківщина" та "Радикальна Партія" отримують додаткові відсотки. Варто зазначити, що не втратить тільки Опозиційний Блок, адже їхнім виборцем був і залишається прихильник сепаратизму, або люди з відсутністю базової освіти.

Це політичне замовлення Януковичу від Кремля та Газпрому, бо єдиний шанс для Путіна зберегти своє лоббі в українському парламенті - орієнтувати опозиційного виборця на одну-дві структури, які мають шанс пройти в парламент.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги