, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Сьогодні Росія втратила контроль над Україною

39.8т

Факт абсолютного конституційного голосування з понад 340 депутатів за кандидатури, які вносились Президентом України говорить про вотум довіри парламенту до Президента. Пролонгація повноважень міністрів Оборони та Закордонних Справ - єдині міністри, які делеговані в Уряд за квотним принципом, який прописаний Конституцією України.

Можна констатувати, що в Україні за ініціативою блоку Президента відбувся прецедент, який підмінив традиційні партійні квоти на технократичний принцип формування Уряду, адже фракція БПП запропонувала на посади ключових міністерств висококваліфікованих менеджерів з закордону з досвідом реформування найбільш вражених від корупції галузей. Кандидатури Наталії Яресько, Олександра Квіташвілі, Айвараса Абрамавичуса підтримали всі інші партнери по коаліції. Від так, можна прогнозувати ефективну та злагоджену роботу більшості, як в парламенті, так і в Уряді. Всі інші члени кабінету Яценюка мають не менш позитивні рекомендації, від так, принцип запропонований Порошенком щодо формування Уряду – спрацював, від так можна робити висновки:

Росія втратила будь-який контроль над українським Урядом та конституційною більшістю парламенту. Саме від сьогодні Україна сформувала абсолютно легітимні гілки влади, які мають план імплементації та трансформації держави, і як я вже неодноразово наголошував, процес капіталізації України запущено. Основною метою проекту капіталізації є створення альтернативного геополітичного вектору для країн бувшого соціалістичного табору для переорієнтації напрямку розвитку від донорського та васального, яке пропонує їм Росія, до Західного, демократичного.

Можна вважати, що основною метою, яку переслідував Путін на початку військової кампанії на сході України – унеможливлення цього процесу. Формування проукраїнської та проєвропейської більшості, формування абсолютно прогресивного Уряду – початок важких випробувань та відповідь на виклики.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги