newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Юрий Романюк
Юрий Романюк
Председатель ВОО "Украина в НАТО"

Блог | Поки руйнується Росія - зміцнюється Україна

Поки руйнується Росія - зміцнюється Україна

Всім зрозуміло, що поки Росія не виконає всі домовленості взяті у Мінську, доти будуть діяти всі "Донбаські" санкції щодо РФ. Санкції критично катастрофічні для Росії, її економіки, соціального стану і утримання режиму Путіна.

Видео дня

Скасування санкцій щодо Донбасу врятує путінський агресивний режим і дозволить вирішити свої внутрішні проблеми, залучивши нові рятівні фінансові валютні резерви, звільнивши значну суму коштів на подальше зміцнення Армії, ядерного ударного озброєння, гонку озброєнь у космосі, введення в експлуатацію та на бойове чергування нових ударних стратегічних підводних човнів ядерної армади нового покоління, запуск у серійне виробництво нових зразків стратегічної, тактичної та фронтової авіації, нових зразків бронетехніки та ін….

Дозволить профінансувати і забезпечити дислокацію потужного ударного сухопутного угруповання на кордонах Польщі та Прибалтійських країн НАТО, Скандинавії та України. Саме так слід розуміти і трактувати згубну ідею продажних і залежних від Росії - путінських маріонеток, в деяких урядах і парламентах країн ЄС, які домагаються негайного скасування санкцій з Росії вже від 1 серпня ц.р.

В цих умовах, цинічного демонстративного НЕвиконання Росією взятих на себе Мінських домовленостей, до повного контролю Україною за державним кордоном з Росією, ми НЕ вправі сприяти і допомагати, або навіть спокійно спостерігати, як дехто намагається скасувати санкції проти Росії або Мінські домовленості. Поки діють санкції проти Росії, на скільки вони знекровлюють та руйнують Росію, на стільки вони посилюють та зміцнюють Україну.

Тривалість дії санкції - мірило інтенсивної величини якісного руйнування Росії, і навпаки, потужного зміцнення України. Хто домагається скасування Мінську, той сприяє негайному скасуванню санкцій ЄС проти Росії, за Донбас! Україна НЕмає жодних гарантій, що після скасування або відміни Мінських домовленостей Росія підпише та візьме на себе хоча б якісь зобов"язання зі своєї сторони, щодо завершення "донбаської" кривавої авнтюри, перевівши стрілку на "законообрану владу ДНР/ЛНР".

Тоді, Україна залишиться сам на сам з потужним, озлобленим кривавим агресором, забезпеченим західними фінансовими валютними ін"єкціями, смертельно небезпечними для України!

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...