Юрій Луценко очолив "Блок Петра Порошенка"

Як я і прогнозував місяць потому, партія "Солідарність" перейменована в однойменний "Блок Петра Порошенка" і очолив його Юрій Луценко. Очевидно, що під політичним брендом Президента блок має усі шанси утримати своє лідерство і після перевиборів до парламенту. Питання щодо інших претендентів на місце під куполом залишається відкритим, адже вже сьогодні для мене стає зрозумілим, що дезінтегрована партія Тимошенко, яку покинули всі ключові фігури цієї структури сьогодні вже реально опинилась в групі ризику, тобто Тимошенко та її "стара гвардія" можуть не потрапити до парламенту з тих причин, що партію покинули і Турчинов і Яценюк та інші "партійні титани". Найцікавіше, що Турчинов у свою чергу виснув ультиматум партії Тимошенко, за яким вона після виборів мала б створити коаліцію з Блоком Президента.

Це вже навіть не партійний розкол, а дещо більше. Тобто в наступному парламенту вже є гіпотетичний блок, коаліція за участі пропрезидентської сили та фракцією Яценюка.

Відносно РПЛ - в мене є сумніви щодо результатів соціологічних досліджень, адже про використання так званих маніпулятивний та політичних технологій в ході цих псевдо-досліджень стало відомо одному з журналістів, і оприлюднення цієї інформації відбудеться незабаром на широкий загал. В кулуарах блукає інформація, що Тимошенко та Ляшко можуть об'єднатися в блок. Інформація перевіряється, але схожа на правду.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости