newspaper
flag
УкраїнськаУКР
flag
EnglishENG
flag
русскийРУС
img
Дмитро Снєгирьов
Дмитро Снєгирьов
Лидер ГИ "Права справа"

Блог | Презерватив з дріб'язком як засіб боротьби з окупантами в Луганську

Презерватив з дріб'язком як засіб боротьби з окупантами в Луганську

20 червня в тимчасово окупованому Луганську в районі обласної онкологічної лікарні по вул. Краснодонській невідомими особами з метою заволодіння особистою зброєю скоєно напад на військовослужбовця так званої "Народної міліції" "ЛНР". За попередньою інформацією, військовослужбовець "Народної міліції" "ЛНР" є громадянином РФ.

Видео дня

Місце нападу вибрано не випадково. По вул. Краснодонській розквартировані підроздли "Народної міліції" "ЛНР". Лісопосадка в цьому районі дає можливість прихованого переміщення і спостереження.

Привертає увагу не сам факт нападу на військовослужбовця, про подібні випадки нападів в окупованому Луганську з метою заволодіння зброєю спеціальні служби обох сторін конфлікту повідомляли неодноразово, а знаряддя нападу.

За інформацією місцевих джерел аналітичного відділу ГІ "Права Справа" знаряддям нападу був презерватив заповнений з середини дрібними монетами. За часів України ця специфічна зброя використовувалася членством "Правої Справи" під час силового протистояння з активістами проросійських організацій.

Підвищенний інтерес співробітників правоохоронних та спеціальних служб України обласних управлінь в Луганській області, які у більшості своїй займали відверто проросійську позицію, до діяльності "Правої Справи" щодо перевірки її активістів на предмет носіння і зберігання холодної зброї, змусив шукати альтернативні засоби самозахисту, які не підпадали під дію відповідних статей КК України.

Примітно, що відплатною акцією спеціальних служб самопроголошеної "ЛНР" на факт нападу на військовослужбовця "Народної міліції" став арешт української журналістки за звинуваченням у співпраці з СБУ.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...