1. Їжте регулярно. Тільки з їжею поступає все необхідне для нашої імунної системи. Вживайте легко засвоювану їжу.

2. Замініть сир і кисло-молочні продукти 0 % жирності на сир низької жирності 5 - 9%, а кисло-молочні продукти на 1,5 – 2,5 % жирності. Адже жир і жиророзчинні вітаміни захищають ваші легені. Крім того кисло-молочні продукти являються пробіотиками і покращують функцію кишківника.

3. Вживайте часник, невелику кількість перцю. Алліцин, що міститься в часточках часнику, з успіхом знищує не лише віруси грипу, але і інші шкідливі бактерії і грибки.

Капсаіцин, що знаходиться в гострому червоному перці і піперин чорного перцю також мають противірусну дію і стимулюють діяльність дихальної системи і тому в невеликих кількостях додавання до основних блюд в простудний період буде корисно. Капсаіцин активізує кровообіг, покращує відтік лімфи, знижує утворення слизу, розширює бронхи - чинить бронхолітичну і муколітичну дію. Це важливо для полегшення відкашлювання при застуді.

4. Не забувайте про білок - риба, птиця, яйця, м’ясо дають необхідні амінокислоти для синтезу імуноглобулінів. Наприклад, у курячому бульйоні є багато речовин протизапального і відновного характеру, які посилюють імунітет.

5. Обов’язково використовуйте фрукти і заморожені ягоди – джерело аскорбінової кислоти.

6. Включайте регулярно в раціон овочі та каші. Мінерали та вітаміни, що в них знаходяться, беруть безпосередню участь в боротьбі з інфекцією. А клітковина активно виводить з організму токсичні речовини.

7. Цілий букет корисних речовин має чай з коріандром, корицею і імбирем, які мають противірусний ефект, а також стимулюють потовиділення і полегшують дихання.

Харчуйтесь повноцінно! Це запорука міцного імунітету і хорошого самопочуття.

Читайте все новости по теме "Жить здорово" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги