УкрРус

Купити кота у мішку

Читати українською

Рішення надати Україні безвізовий режим – рано чи пізно мало прийнятися Заходом. Але загалом воно не так сильно вразило людей, як колись поворот Януковича на Схід. У безвізовому режимі не йшлося про те, що або пан або пропав і це рішення не носило векторного характеру на Схід чи Захід. Але, звісно, надання його Україні – це символ, що ми будемо в умовах наближених до європейських.

Загалом це нормальна побутова річ, коли люди рвуться на Захід щось там заробляти. Спершу йдеться про візи та їх відміну, а потім вони будуть потихенько робити собі те, що в Америці називається, грін-кард. Хоча масового характеру це не набуде. Бо конкуренція у Європі велика, особливо з представників із арабських країн.

Загалом рішення Єврокомісії для українців – безумовно плюс. Але Захід все одно буде регулювати подібні речі. От звільнився Генпрокурор і європейці нас похвалили, дали аванс. Стежать за всім, бо купувати кота у мішку їм не хочеться. Вони знають такі деталі, які наша влада хотіла б приховати. І це правильно. Бо такий моніторинг з боку Євросоюзу утримує нас до скочування до авторитарного режиму.

Присоединяйтесь к группам "Обозреватель Блоги" на Facebook и VKontakte, следите за обновлениями!

Подписывайся на "Обозреватель" в Facebook Messenger, чтобы быть в курсе главных событий Украины и мира https://m.me/obozrevatel

Наши блоги