Рішення надати Україні безвізовий режим – рано чи пізно мало прийнятися Заходом. Але загалом воно не так сильно вразило людей, як колись поворот Януковича на Схід. У безвізовому режимі не йшлося про те, що або пан або пропав і це рішення не носило векторного характеру на Схід чи Захід. Але, звісно, надання його Україні – це символ, що ми будемо в умовах наближених до європейських.

Загалом це нормальна побутова річ, коли люди рвуться на Захід щось там заробляти. Спершу йдеться про візи та їх відміну, а потім вони будуть потихенько робити собі те, що в Америці називається, грін-кард. Хоча масового характеру це не набуде. Бо конкуренція у Європі велика, особливо з представників із арабських країн.

Загалом рішення Єврокомісії для українців – безумовно плюс. Але Захід все одно буде регулювати подібні речі. От звільнився Генпрокурор і європейці нас похвалили, дали аванс. Стежать за всім, бо купувати кота у мішку їм не хочеться. Вони знають такі деталі, які наша влада хотіла б приховати. І це правильно. Бо такий моніторинг з боку Євросоюзу утримує нас до скочування до авторитарного режиму.

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости