, view = metaData.view != null ? string.Join("|", metaData.view) : null})

Путін переходить до конспірологічної інтервенції в Україну

14.2т

Путін переходить до конспірологічної інтервенції в Україну.

Так, без сумніву, гібридну війну Росія та Кремль програли. Програли не тому що санкції та інші важелі впливу на Путіна, були введені Заходом, а тому, що йому стало зрозуміло, 45 мільйонів громадян цієї вільної без сумніву великої держави не знищити, вони всі до одного рано чи пізно візьмуться за зброю і будуть стояти на смерть за життя та незалежність. На дипломатичному рівні майже так само. Порошенко та його дипломатичний сектор зумів консолідувати навколо українського питання весь цивілізований світ, в той час, коли Путін лишився без потужного політичного союзника.

Слава Богу, я помилився, коли розглядав можливість поновлення бойової активності після підписання мінського протоколу, але Росія переходить до іншої форми інтервенції - конспірологічно-політичної, через абсолютний, конституційний механізм - вибори до парламенту.

Путіна помічник та автор "російської весни" в Україні, Владислав Сурков, за попередніми даними буде консультувати та проектувати кампанію "опозиційного блоку", а що найголовніше, серед його підопічних є і псевдодемократичні політичні проекти, які мають доволі непогані шанси отримати представництво в парламенті восьмого скликання, особисто до них я прираховую і партії Тимошенко, партію Тігіпка та...РПЛ. на жаль, але доказів, поки що, немає. Але маю надію, що джерела не підведуть.

Для того, аби фактично унеможливити глобальну модернізацію та трансформацію України, Путіну потрібно мати своє стабільне підконтрольне лобі під куполом українського парламенту, і через ці політичні проекти буде реалізовуватись блок потрібних для країни реформ. без сумніву, цей план буде також зірвано, бо обирають цей парламент ті ж самі громадяни, з яким Путін злякався воювати.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги