УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

В Україні вперше публічно підписали міжнародну декларацію про права тварин

4,3 т.
В Україні вперше публічно підписали міжнародну декларацію про права тварин

Нещодавно у Києві, на Поштовій площі, відбулося вперше в Україні публічне підписання міжнародної Декларації про права тварин.

Ця декларація з'явилася у 2011 році, її автори Айлам Оріан та Зельда Пензел.

До акцій підписання приєдналися такі країни: Канада, США, Україна, Білорусь, Польща, Франція, Португалія, Італія, Німеччина, Іспанія, Греція, Японія та Ізраїль. На офіційному сайті текст Декларації перекладений на понад 10 мов світу.

"ІЗ САМОГО ЗАРОДЖЕННЯ ЛЮДСТВА залишається група живих створінь, правами якої настільки завзято зловживають та маргіналізують, що їхні страждання вкоренилися в наше повсякденне життя. Якби всі тварини могли говорити вільно, хор їхніх криків заглушив би будь-які інші звуки у світі. Ми всі є тваринами. Ми всі є живими, дихаючими істотами, які поділяють між собою Землю. Ми всі відчуваємо біль і страждаємо, коли нам боляче або нас позбавляють життя, родини, свободи. Ми всі маємо право відчувати доброту, співчуття та гідність. Ми віримо у спорідненість усіх живих істот, а також у можливість співіснувати у мирі і гармонії на планеті Земля." - з такого абзацу починається текст Декларації.

Окрім збору активістами публічно підписів, документ можна підписати онлайн: www.declarationofar.org

Офіційно Україна приєдналася до ініціативи з підписання Декларації про права тварин у 2014 році, однак раніше її підписували зоозахисники і вона не була доступна суспільству загалом.

Окрім акції зі збором підписів відбувся концерт за участю українських зірок: Каті Бужинської, Романа Полонського, XENA, Ольги Василюк, Тані Брянцевої, Даши Зебрової, Галини Солодкої та багато інших.

Також документ підписали ресторатори, дизайнери одягу, власники різних ТМ, як виявилось в Україні чимало не байдужих людей до долі тварин.

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...