На Україну суне нашестя путінських реп-тарганів

19.6т

Не треба бути великим знавцем шоу-бізу, щоб помітити: у сьогоднішніх дітей і молоді (від 12 років) зараз в моді руський хіп-хоп, флагманом якого є репер Тіматі (Тимур Юнусов) та його "Black Star Incorporated".

Як відомо, Тіматі - найкращий дружбан чеченського "авторитета" Рамзана Кадирова (одного разу репер навіть мав необережність заради піару простояти з ним кілька раундів у боксерському рингу). Тіматі – та єдина людина, з якою фотографуючись на селфі завжди емоційно-стриманий президент РФ показує 2 пальця. Адже саме Тіматі (з усіма артистами "Black Star Incorporated" в масках Путіна) так радісно співає шедевральне "Мой лучший друг - президент Путин" та усіляко романтично-патріотично пропагує не тільки гордість російського автопрома "Ладу", а й усю крутість "руського міра" та його філософії, не приховуючи свою головну мету по створенню "хіп-хоп монополії".

Кадр з кліпу "Мой лучший друг президент Путин"

Саме Тіматі свого часу не боїться прилюдно кидати виклик і сваритися навіть з Філіпом Кіркоровим – кажуть, саме після дзвінка когось з оточення Кадирова, "поп-король руського міра" як побитий цуцик дав заднього і про всяк випадок тиждень не показувався в Москві, відтоді гніву засновника "Black Star Incorporated" бояться усі, навіть Шнур.)

Звертає на себе увагу одна цікава музикознавська річ: руський реп – як солодка вата: суспільно-безпроблемний, без жодної критики влади, на відміну від загальносвітових бунтарських тенденцій хіп-хопу як течії взагалі. Можливо тому, що від Кремля руським репом опікується ні хто інший, як головний помічник Путіна (зокрема, по розвалу України) Владислав Сурков – людина, що добре розуміється на тонких методах сучасної пропаганди, цільових аудиторіях, тощо.

Як наслідок особливої кремлівської любові і турботи про підростаюче покоління, "Black Star Incorporated" має практично безліміт фінансового підживлення, в усіх артистів лейбла завжди багатобюджетні кліпи, в них неприхована державно-концертна підтримка в Росії та необмежена ротація в усіх можливих для впливу "руського міру" джерелах (включаючи й український музичний телевізійний ринок, бо гроші платять справно, навіть не торгуючись за знижки "за опт").

В штаті – з жовтня 2016 вже навіть не лейбла, а цілої корпорації (!) – "Black Star Incorporated" чимало українців. Не тільки першопроходець одесит Джиган. Цим, напевне, пояснюється один з кліпів Тіматі в краєвидах сучасних хмарочосів Києва та спроба його минулорічного запрошення в Одесу (яке було заблоковане завдяки активній позиції громадських активістів та особливо Міхаїла Саакашвілі). Але "українська діаспора" нової корпорації Тіматі добре обізнана з – на жаль – безпринципністю серед гастрольних організаторів українського шоу-бізу (її вони між собою призирливо кличуть "тупая хохляцкая беспринципность"). І окрім Тіматі, в "Black Star Incorporated" є чимало інших "штиків".

Ще не встигла забутися історія із забороною на в’їзд та скасування концерту в ПК "Україна" іншої фаворитки Путіна Наташі Корольової, як тільки в листопаді з гастролями до України (Київ, Полтава, Харків, Одеса, Дніпро) збирається цілий десант від авторів "шедевру" "Мой лучший друг – президент Путин" (який, доречі, з недавніх пір заблокований для перегляду на території України). І це якось дивним чином співпадає з початком всеросійської кампанії по обожнюванню "національного лідера Росії Рамзана Кадирова".

Так що в той час, коли нардеп Лещенко критикує й блокує законопроект про заборону таких гастролерів, бо його "улюблена людина" проклинає законодавців за українські квоти, а суспільство за "окуляри з вишиванкою", до нас продовжують сунути таргани "Black Star Incorporated", щоб впустити отруту світогляда "руського міра" в свідомість наших українських дітей, які дуже люблять гарну музику і навряд чи розуміють тонкощі руської пропаганди.

NB. Довідково (джерело – Вікіпедія): актуальний склад "Black Star Incorporated"

- Тимати (основатель лейбла)

- L’One (с 2012 года)

- Егор Крид (с 2012 года)

- Kristina Si (с 2013 года)

- Мот (с 2013 года)

- Natan (с 2013 года)

- MC Doni (с 2014 года)

- DJ Kan (с 2014 года)

- DJ Philchansky (с 2014 года)

- Скруджи (с 2015 года)

- Миша Марвин (с 2015 года)

- Клавдия Кока (с 2015 года)

- Дана Соколова (с 2015 года)

Колишні учасники:

- DJ Dlee (2007—2009)

- Карина Кокс (2010—2011)

- Music Hayk (2007—2012)

- Lucky (2012)

- Павел Галанин (2012)

- DJ MEG (2007—2012)

- B.K. (2007—2012)

- Джиган (2008—2013)

- DJ Miss Dippy (2014)

- Фидель (2013—2014)

- Группа Панама (2013)

- Саша Чест (2015—2016)

Читайте все новости по теме "Блог шоубиз" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги