УкраїнськаУКР
EnglishENG
PolskiPOL
русскийРУС

Блог | Гройсман - останній Голова, але не перший спікер

Гройсман - останній Голова, але не перший спікер

Так, Гройсман - Голова, але, на жаль, лише Верховної Ради. Він учора ДОЗВОЛИВ публікувати на сайті парламенту УСІ депутатські запити: не знаю чи то з його боку нахабство, чи зарозумілість, чи невігластво! Адже то є службовим ОБОВ'ЯЗКОМ спікера!!!

Ставши жертвою Апарату, що "обслужив" уже з десяток Голів, Володимир Борисович так і не зрозумів, що він "не перший, але і не другий", - тобто він лише спікер БІЛЬШОСТІ (те, що та більшість існує лише де юре, а не де факто, - це гріх ще одного безсмертного Апарату - мєшпухи з Банкової-Орджонікідзе)).

Реформування апарату Верховної Ради затягувалося за тими ж причинами, що й реформа ДАІ: достатньо провести міжнародний аудіт цих двох прибуткових контор, щоб вирахувати, скільки ЯРДІВ народних грошей тут було запаковано в валізи керівників.

Читайте: Презервативи парламентаризму

Але справа не в старих казнокрадських схемах, а в старому мисленні: в німецькому парламенті, приміром, весь бюджет ВИЩОГО ЗАКОНОДАВЧОГО ОРГАНУ належить ФРАКЦІЯМ: відповідно вони на ці гроші винаймають професуру для творення Законів, а не займаються вічним ремонтом стільців для депутатів та впровадженням дактилоскопічної кнопки для голосування (хай рух "Чесно" вирахує нарешті вартість тих стільців та кнопки за участю ВСІХ спікерів).

Знову і знову замість того, щоб створювати та підтримувати більшість, замість того, щоб бути спікером тієї більшості, новий ковпак одягає ковпак підкилимної політики та діє за принципом: якщо буду ображати Друга, і він стане Ворогом; так обійму ворога, і він стане другом...

disclaimer_icon
Важно: мнение редакции может отличаться от авторского. Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов, но стремится публиковать различные точки зрения. Детальнее о редакционной политике OBOZREVATEL поссылке...