Українців і далі обкрадатимуть

11.1т

Разом із колегою по фракції Олегом Купрієнком я зареєстрував проект постанови про скасування результатів голосування за закон про Нацкомісію з питань регулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) у зв'язку з порушенням процедури його прийняття.

Цим законом Президенту України надані повноваження на призначення членів конкурсної комісії, яка обиратиме нових членів НКРЕКП. Також новим законом на 1,5 роки продовжуються повноваження нинішнього корумпованого складу комісії, яка приймала незаконні рішення про підвищення тарифів для громадян. На жаль, поправка про заміну складу НКРЕКП упродовж шести місяців не була підтримана фракціями БПП і Батьківщини, через що ці вовки й далі обкрадатимуть українців.

Функціонування незалежного від влади і монополістів регулятора на енергоринку вкрай важливе у першу чергу для громадян. На жаль, прийнятий парламентом закон так само, як і зараз, робить залежною НКРЕКП від влади. Це означає, що за будь-які корупційні рішення комісії, які природньо, вестимуть до підвищення тарифів, будуть платити українці з власних кишень

Читайте все новости по теме "Политический блог" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

Присоединяйтесь к группе "Обозреватель Блоги" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости