Путін переходить до плану "Б"

33.3тЧитать новость на украинском

Після того, як президент Порошенко підписав доленосну Угоду про Асоціацію попри тиск Росії та воєнного вторгнення на територію нашої країни, президент країни-агресора переходить до іншого плану дестабілізації політичної ситуації в Україні. Використовуючи своїх резидентів в Києві, Путін намагається організувати типові акції протесту, використовуючи тарифну політику, мирні ініціативи адміністрації Порошенко, і ще деякі заціпки, які хвилюють громадян України.

Важливим питанням збереження національної консолідації є усвідомлення мети таких провокацій, які розгортають не один фронт боротьби на сході, а й повторення зимового сценарію. Ми забуваємо про те, що Україні та президенту фактично висунули європейський ультиматум, за яким він зобов'язаний врегулювати ситуацію на сході виключно мирним шляхом, використовуючи механізм дипломатичного пошуку політичного рішення, а вже потім ключові країни ЄС готові ратифікувати всеохоплюючу Угоду про асоціацію та Зону вільної торгівлі між ЄС та Україною, яку підписав 27-го червня Порошенко. Пані канцлер особисто висунула такий ультиматум.

Путін перейшов до свого плану "Б", який передбачає фіксацію внутрішньополітичної кризи, в результаті чого має бути переобрано прозахідного президента Порошенка та встановлення в Україні прокремлівської влади в обличчі пана Медведчука та його політичних партнерів, таких як пані Тимошенко та інші.

Будь-які заклики до повстання сьогодні - можливо правильні, але не вчасні, адже руками мирного та справедливого протесту політтехнологи Володимира Путіна реваншують свою поразку. Нація може стати сильною лише тоді, коли не тільки здобуде перемогу, але й збереже її. Консолідація!!!

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости