Донбас буде зачищено за тиждень

70.3тЧитать новость на украинском

Для тих, хто не зовсім зрозумів, що відбувається на сході.

Україна змогла в рамках режиму припинення вогню не тільки ретельно підготувати та спланувати ефективність антитерористичної кампанії, в режимі припинення вогню, фактично, створилась й інформаційна антитерористична група, яка демонструє свої результати.

Місцеве населення підтримує українських визволителів, а наші західні партнери отримують правдиву інформацію про перебіг подій.

Не менш, а можливо і більш важливим є те, що сьогодні, на мій погляд, між президентом Порошенко та фрау Меркель і мсьє Олландом відбуваються суттєві розбіжності, адже президент не бачить пріоритету в пропозиціях Берліну та Парижу щодо припинення вогню, фактично в односторонньому порядку, і стимулює відповідальних осіб до ефективного виконання антитерористичного плану, в результаті якого вже сьогодні звільненні принципово важливі та стратегічні об'єкти. На мій погляд, при такому темпі деокупаційної операції, Донбас повністю буде зачищено за тиждень.

Україна стала сильнішою, і навіть не тільки у відносинах з агресивним Кремлем та їхніми терористами на нашій території, а навчилась захищати свої позиції на Західному дипломатичному фронті.

Читайте все новости по теме "АТО на Донбассе" на Обозревателе.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги