Про жарти, що не лізуть ані в кринку, ані в Червону Армію

100 Читать новость на украинском

"Как жители японских городов бояться повторенья Хиросимы…"

В.С. Висоцький

Взагалі, я не люблю лише політиків (українських). До діячів шоу-бізнесу, в тому числі й телевізійного, я ставлюся вибірково: з повагою, ніяк, із презирством.

Але, оскільки шоу-бізнес на моє життя та самопочуття не впливає, то свої міркування я висловлюю подумки.

Але, судячи з усього, моя інтелігентність та почуття такту і міри усього українського народу розбестили хамів остаточно.

Тому хочеться сказати вголос деякі речі, які я собі в інших випадках ніколи б не дозволив.

Чому? Гадайте самі.

Чому ж мені так хочеться сказати Олександру Адабашьяну:

"Ти такий маленький і корявий, що якщо тебе порубати на зелень, як шляхетний турецький яничар якогось мешканця вірменського аулу під час усім відомої різні, то рівними шматочками не вийде"

Чому ж мені так хочеться сказати Івану Урганту:

"Ти такий довгий і дурний, що якщо порубати тебе на зелень, як робили чорносотенці під час єврейських погромів або старообрядці у Стародубі, то якраз рівними шматочками вийде"

Чому мені так хочеться сказати редактору кулінарної програми "Смак" на ОРТ:

"Ти такий слизький та смердячий, що якщо порубати тебе на зелень, як татари рубали твоїх предків у російських дєрєвнях, то від тебе тільки пляма слизу залишиться, слимаче"

Чому мені так хочеться сказати глядачам у студії цього шоу:

"Ваша підтримка ганебних образ українського народу мене не дивує, бо виховані на жартах Петросяна та на сприйманні хамських висловів Путіна, як вдалих дотепів, ви вже готові сприймати подібні вислови, як жарти найвищого ґатунку"

І ще виникає декілька питань.

Солдат вчиться стріляти по мішенях, уявляючи, що це ворог. Це перший крок. Навчившись стріляти в уявного ворога, він починає стріляти в живі мішені, у ворога реального. Того, кого він уявляв на місці цих мішеней.

Сьогодні Ургант ріже зелень уявляючи, що це мешканці українських сіл, а він червоний комісар. А що буде коли він навчить правильно різати зелень-мішень телеглядачів своєї програми у образі червоних комісарів?

Також хочеться спитати Олександра Адабашьяна, який народився 10 серпня 1945 року, хто ж тебе такого невдалого зробив, коли чоловіки усієї країни захищали у той час батьківщину? Той, хто "стряхивал останки жителей"? Небагато стряхнув, судячи з твого вигляду.

У Януковича та Азарова, які промовчали у ганчірочку, на відміну від користувачів українського інету, питати нічого не хочеться, бо я розумію, що коли "червоні комісари різали мешканців українських сіл" їхні батьки та діди у цих селах не мешкали.

Також я розумію, що в Україні ці два пана відчувають себе такими ж зайдами, як і їхні предки.

Тому межею осілості для образ українського народу кордони держави Україна і не стали.

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги