Про тих, хто любить себе в демократії, а не демократію в собі

21Читать новость на украинском

"Страшнее лютых чужеземцев

Прошли по русскому двору

Убийцы с душами младенцев

И страстью к Свету и Добру".

І .Губерман

Хотілося би щоби наша країна уникнула ситуації описаної у епіграфі!

Але суспільний барометр показує наявність сльоти у голові борців за демократію, знакових публічних фігур. Автора лякає неадекватність тих публічних осіб, які впливають на формування суспільної думки.

Вже доморощені макіавелісти заявляють, що скоєння маленького злочину виправдане, якщо це дозволить запобігти великому.

Ну, тобто сльозинка дитини - нічого не варта!

А цей пассаж, теж наче із твору Федора Михайловича, тільки іншого. У назві якого є слово "записки":

"Мені страшенно неприємно, коли курять мені під носа - в ресторані, в потязі, в тамбурі вагона навіть, бо протягом затягує у купе їдкий дим. Я не раз билася в тамбурі з п"яними мужиками, - не давала їм курити, пантрувала всю ніч. Ніколи не мовчу, коли курять на зупинках, де я чекаю на маршрутку, нариваючись, звичайно на грубість. І робитиму далі". Наталі Соколенко, журналістка СТБ

Соколенко - героїня! Ми усі братимемо із неї приклад!

Також не палять Янукович, Ющенко, Тимошенко, Колісниченко! Теж взірцеві люди!

Я хочу, аби Вадим Колісниченко дихав чистим повітрям на повні груди в моїй країні. Разом із його сподвижницею Соколенко!

Героям антитютюновим Слава!

Я хочу подивитися, як пані Соколенко битиме пику серу Вінстону Черчиллю, якби той запалив сигару у її шановній присутності. Яка різниця, що він джентльмен і лорд, раз дозволяє собі те, що і "п"яні мужики" у запльованому тамбурі.

Відгреби, старий нікчема, не забруднюй навколо мене чисте повітря на Даунінг-Стріт.

Також цікаво було б подивитися, як вона завалить та толочитиме ногами Петра Сагайдачного, що проміняв жінку на тютюн та люльку! Десь там, в районі зупинки маршрутки. А потім ця бойова жіноча одиниця поплентається за військом запорозьким, аби не дати жодному з вояків змоги палити у поході. "Пантруватиме" вдень і вночі.

І їй буде байдуже, що жінкам не можна перебувати у запорозькому війську. Що за гендерна нерівність?! Вона їх перевчить, примусить поважати власну зґвалтовану тютюновим димом гідність!

А як скиглитиме про пощаду Вєнічка Єрофєев, що цигарку за життя рота ніколи не випускав! Цей алкоголік посмів замахнутися на чисте повітря? Та ще й дихав їй в обличчя перегаром, коли вона його лупцювала?

А Кортасара провчити, відшмагати по сраці? Тільки б впіймати!

А Сталіна за вуса не хочете посмикати, відважна пані Соколенко?! Певен ви б наважилися! Смикали б доки не обірвали! Доки він не всрався б від вашої сміливості!

Уявляю, як він, із відвислими позаду штанами-галіфе, стоїть на колінах перед вами, благає припинити тортури, просить пробачення і обіцяє ніколи більше не палити.

Акуніну пощастило, що покинув палити, мабуть, дослухався до слів пані Соколенко! А може просто хотів зробити цій пані приємне.

Та більшість людства вважає сенсом свого життя робити приємне пані Соколенко.

Подібним егоцентризмом страждає також спадкова депутатка мажорка Оробець.

Впевнений, вона б із задоволенням побігала би разом із пані Соколенко по вагону, "попантрувала" б та натовкла пики "п"яним мужикам".

У країні, де козак із люлькою є національним символом, історичною ідентифікацією для усього українського народу, боротися з тютюнопалінням може тільки божевільний, або той, хто ненавидить України та усе українське так само щиро, як і депутат Колісниченко.

Опозиція не може собі дозволити чхати на національні символи, на історичну пам'ять народу, не відчувати його ментальність. Не може дозволити – бо опозиція. Але дозволяє. Чому?

Бо наші опозиціонери, окрім "Свободи", вміють гамселити тільки соціально беззахисні прошарки населення. Господи, невже ці агресивні люди прийдуть колись до влади?

Господи, не хочу я такої демократії та свободи дій для цієї неадекватної пані Соколенко!

Не хочу бачити у владі своєї країни "лицемірних захисників демократії" в особі спадкової депутатки Оробець.

Для яких закон починається з когось, а не з себе.

Самі вони можуть сьогодні робити "невеличкі злочини" на кшталт неодноразово затівати бійки у потязі. Завтра, відповідно, великі. Бо апетит приходить під час обіду та розпалюється безкарністю.

Чума на всі ваші оселі!

Присоединяйтесь к группе "УкрОбоз" на Facebook, читайте свежие новости!

Наши блоги

Последние новости