ПолитикаЭкономика

Газовий дзвіночок для Росії

17.8тЧитать новость на украинском

У Туреччині відкрили газопровід TANAP для транспортування газу Азербайджану в обхід Росії. - Ред.

По-перше, хочеться сказати, що це дуже важливо для політичного фактору и для геополітичного становища цих країн, передусім, Азербайджану и Туреччини. Звісно, що на відкритті були президенти Грузії, Сербії, України та інші.

Чим це цікаво? Це показує, як можна відстоювати свої економічні і політичні інтереси по відношенню і до сильних супротивників, і до сильних друзів. Тому що європейська спільнота попередньо бачила інший маршрут і інший склад учасників для того, щоб постачати азербайджанський газ через інші країни, до Європи в тому числі. Але після серії перемовин Азербайджан і Туреччина настояли на своєму маршруті, і зараз він успішно реалізований.

І тому це показує, яким чином можна реалізовувати свої національні інтереси перед різними партнерами чи то опонентами. Це по-перше.

По-друге, дійсно це дає можливість диверсифікації постачань енергоносіїв до Європи.

В цьому проекті не бере учать Україна, але це дзвіночок для наших супротивників в Росії в тому, що такі проекти можна реалізовувати. І запрошення президента Азербайджану Україні приєднатися до супутнього проекту (Південного газового коридору. - Ред.) - це досить важливо. Треба буде дивитись яким чином там збігаються наші інтереси.

Запрошення президента України на подію відкриття TANAP говорить про все-таки зацікавлення тих країн в тому, щоб приєднувати до подібного роду проектів Україну і показує важливість нашої країни для енергетичної складової, для реалізації різних енергетичних проектів в Європі.

Читайте все новости по теме "газопровод в обход России" на Обозревателе.

Редакция сайта не несет ответственности за содержание блогов. Мнение редакции может отличаться от авторского.

3
Комментарии
4
8
Смешно
44
Интересно
1
Печально
3
Трэш
Чтобы проголосовать за комментарий или оставить свой комментарий на сайте, в свою учетную запись MyOboz или зарегистрируйтесь, если её ещё нет.
Зарегистрироваться
Новые
Старые
Лучшие
Худшие
Графский Стеапн
Графский Стеапн
Прям в день открытия Трансанатолийского газопровода министр окружающей среды Италии Серджо Коста, который является членом пришедшей к власти партии «Движение 5 звезд», назвал Южный газовый коридор бессмысленным для его страны. Политик заверил, что итальянское правительство пересмотрит свое участие в данном проекте. Этот вопрос будет обсужден в руководстве страны в приоритетном порядке.)))) Видно по этому Алиев быстрее в Москву полетел к Путину))
Русский Солдат
Русский Солдат
А каким боком можно к этому проекту пристегнуть украину, кроме как только в роли потребителя?
Русский Солдат, ватка в черепной коробочке мешает понять, что на рынок Европы начинает поступать азербайджанский газ, который будет конкурировать с российским, а Украина в дальнейшем сможет его покупать, лишь бы не платить эти деньги третьему рейху во главе с твоим хозяином - )(уил0м.

Наши блоги