Воротар збірної України здійснив суперсейв, але не врятував "Бенфіку" від вильоту з Ліги Європи. Відео

9,7 т.
Воротар збірної України здійснив суперсейв, але не врятував 'Бенфіку' від вильоту з Ліги Європи. Відео

Український голкіпер лісабонської "Бенфіки" Анатолій Трубін не зміг врятувати свою команду від поразки у плей-оф Ліги Європи. "Марсель" переміг у зустрічі-відповіді 1/4 фіналу в серії післяматчевих пенальті (4:2). Основний та додатковий час завершився з рахунком 1:0.

Після перемоги у першому матчі (2:1) португальці впевнено сушили матч 80 хвилин. Не останню роль у цьому відіграв і воротар збірної України. Трубін на 68-й хвилині здійснив дивовижний сейв.

Однак повністю сухими свої ворота Анатолій не зміг зберегти. На 79-й хвилині П'єр Обамеянг зробив простріл із лівого флангу, який головою замкнув Фаріс Мумбанья.

У додатковий час глядачі на "Велодромі" голів не побачили і все вирішилось у серії 11-метрових ударів.

Як повідомляв OBOZ.UA, Трубін 6 квітня пропустив гол на 49-й секунді зустрічі зі "Спортінгом" (2:1).

14 березня Трубін відстояв на нуль у матчі 1/8 фіналу Ліги Європи проти шотландського "Рейнджерса". 22-річний футболіст збірної України відбив усі удари та допоміг своїй команді вийти до чвертьфіналу.

1 березня Трубін пропустив швидкісний гол до 1/2 фіналу Кубку Португалії. "Спортинг" забив 22-річному футболісту збірної України вже на 9-й хвилині.

22 лютого Анатолій Трубін став творцем позитивного результату для своєї команди у грі 1/16 фіналу Ліги Європи. У матчі проти "Тулузи" 22-річний футболіст збірної України відстояв на нуль.

18 лютого влаштував вражаючий перфоманс у матчі 22-го туру чемпіонату країни з футболу проти "Візели". Наш співвітчизник спочатку на рівному місці привіз гол, а потім відбив 11-метровий удар.

20 січня Трубін провів 10-й сухий матч (шатаут – англ. shut out) у своїй кар'єрі за португальський клуб. У 18-му турі національної першості команда з Лісабона здолала вдома "Боавішту" з Порту (2:0).

30 грудня Трубін вдало зіграв у 15-му турі чемпіонату Португалії проти "Фамалікану". Уродженець Донецька не пропустив жодного гола та допоміг своїй команді здобути перемогу 3:0.

За кілька днів до цього Анатолій зробив шатаут до 1/16 фіналу Кубка Португалії з футболу. Наш співвітчизник відстояв на нуль у переможному матчі лісабонців проти "Фамалікана" (2:0).