Голкіпер збірної України пропустив гол на 9-й хвилині та приніс команді поразку у півфіналі Кубку Португалії. Відео

93,9 т.

Український воротар португальської "Бенфіки" Анатолій Трубін пропустив швидкісний гол у 1/2 фіналу Кубку Португалії. "Спортинг" забив 22-річному футболісту збірної України вже на 9-й хвилині.

Після довгого позиційного розіграшу м'яч підхопив Жені Катаму. Мозабіцький нападник "Спортінга" розгойдав захисника, віддав пас на Мортена Ґьюлманна, а той видав ідеальний навіс у штрафний майданчик. Педру Гонсалвеш головою завдав точний удар у лівий кут воріт, після чого м'яч рикошетом від штанги влетів у сітку.

Зазначимо, що на 54-й хвилині Трубін пропустив другий гол. У другому таймі норвезький легіонер "Бенфіки" Фредрік Еурснес відіграв один гол, а згодом Анхель Ді Марія зрівняв рахунок, але забитий м'яч був скасований через офсайд.Підсумковий результат – поразка "Бенфіки" 1:2.

Гра у відповідь пройде 3 квітня.

Як повідомляв OBOZ.UA, 22 лютого Анатолій Трубін став творцем позитивного результату для своєї команди у грі 1/16 фіналу Ліги Європи. У матчі проти "Тулузи" 22-річний футболіст збірної України відстояв на нуль.

18 лютого влаштував вражаючий перфоманс у матчі 22-го туру чемпіонату країни з футболу проти "Візели". Наш співвітчизник спочатку на рівному місці привіз гол, а потім відбив 11-метровий удар.

20 січня Трубін провів 10-й сухий матч (шатаут – англ. shut out) у своїй кар'єрі за португальський клуб. У 18-му турі національної першості команда з Лісабона здолала вдома "Боавішту" з Порту (2:0).

30 грудня Трубін вдало зіграв у 15-му турі чемпіонату Португалії проти "Фамалікана". Уродженець Донецька не пропустив жодного гола та допоміг своїй команді здобути перемогу 3:0.

За кілька днів до цього Анатолій зробив шатаут до 1/16 фіналу Кубка Португалії з футболу. Наш співвітчизник відстояв на нуль у переможному матчі лісабонців проти "Фамалікана" (2:0).

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Чи не ведіться на фейки!