Голкіпер збірної України відбив усі удари та вивів "Бенфіку" до чвертьфіналу Ліги Європи. Відео сейвів

110,4 т.
Голкіпер збірної України відбив усі удари та вивів 'Бенфіку' до чвертьфіналу Ліги Європи. Відео сейвів

Український воротар португальської "Бенфіки" Анатолій Трубін відстояв на нуль у матчі 1/8 фіналу Ліги Європи проти шотландського "Рейнджерса". 22-річний футболіст збірної України відбив усі удари та допоміг своїй команді вийти до чвертьфіналу.

Поєдинок завершився з рахунком 1:0, що з огляду на результат першої гри (2:2) дозволив пройти далі "орлам". Жеребкування 1/4 фіналу відбудеться 15 березня.

Трубін не дуже вдало розпочав зустріч, вже на 12-й хвилині ледь не пропустивши м'яча між ніг після удару Тома Лоуренса.

Другий момент стався на початку другого тайму, коли Мохаммед Діоманде "вистрілив" по центру воріт, але Анатолій опинився на місці.

На 87-й хвилині наш співвітчизник допоміг витримати штурм шотландців, відбивши удар Джона Лундстрема.

Як повідомляв OBOZ.UA, 1 березня Трубін пропустив швидкісний гол до 1/2 фіналу Кубку Португалії. "Спортинг" забив 22-річному футболісту збірної України вже на 9-й хвилині.

22 лютого Анатолій Трубін став творцем позитивного результату для своєї команди у грі 1/16 фіналу Ліги Європи. У матчі проти "Тулузи" 22-річний футболіст збірної України відстояв на нуль.

18 лютого влаштував вражаючий перфоманс у матчі 22-го туру чемпіонату країни з футболу проти "Візели". Наш співвітчизник спочатку на рівному місці привіз гол, а потім відбив 11-метровий удар.

20 січня Трубін провів 10-й сухий матч (шатаут – англ. shut out) у своїй кар'єрі за португальський клуб. У 18-му турі національної першості команда з Лісабона здолала вдома "Боавішту" з Порту (2:0).

30 грудня 2023-го Трубін вдало зіграв у 15-му турі чемпіонату Португалії проти "Фамалікана". Уродженець Донецька не пропустив жодного гола та допоміг своїй команді здобути перемогу 3:0.

За кілька днів до цього Анатолій зробив шатаут до 1/16 фіналу Кубка Португалії з футболу. Наш співвітчизник відстояв на нуль у переможному матчі лісабонців проти "Фамалікана" (2:0).