Голкіпер збірної України провів блискучий матч у Португалії, оформивши 10-й шатаут у кар'єрі. Відео

2 хвилини
32,3 т.

Український воротар "Бенфіки" Анатолій Трубін провів 10-й сухий матч (шатаут – англ. shut out) у своїй кар'єрі за португальський клуб. У 18-му турі національної першості команда з Лісабона здолала вдома "Боавішту" з Порту (2:0).

Поєдинок виявився не надто складним для 22-річного голкіпера збірної України. Анатолій провів усі 90 хвилин зустрічі без роботи, відбивши єдиний удар у свої ворота. На 54-й хвилині українець здійснив ефектний сейв, зірвавши контратаку гостей.

Після цієї перемоги "Бенфіка" набрала 45 очок і впритул наблизилася до лідируючого "Спортінга" (45 балів).

Як повідомляв OBOZ.UA, 30 грудня Трубін вдало зіграв у 15-му турі чемпіонату Португалії проти "Фамалікану". Уродженець Донецька не пропустив жодного гола та допоміг своїй команді здобути перемогу 3:0.

Нагадаємо, що Трубін перейшов до "Бенфіки" 10 серпня. Гравець "Шахтаря" було продано за 10 млн євро + бонус у розмірі 1 млн євро. У складі "орлів" встиг зіграти у 23 матчах, пропустивши 20 голів.

30 листопада Трубін провів невдалий матч 5-го туру Ліги чемпіонів проти італійського "Інтера". 22-річний футболіст збірної України з інтервалом у 21 хвилину пропустив три голи.

За кілька днів до цього Анатолій зробив шатаут до 1/16 фіналу Кубку Португалії з футболу. Наш співвітчизник відстояв на нуль у переможному матчі лісабонців проти "Фамалікана" (2:0).

Тільки перевірена інформація у нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!